"Я б рашку підняв і кудись би за океан": Усик розповів, як би він застосував заклинання з Гаррі Поттера

Український чемпіон за версіями WBA, WBO, IBO і IBF в суперважкій вазі Олександр Усик пофантазував, як у реальному житті застосував би заклинання з Гаррі Поттера. Відповідаючи на жартівливі питання під час інтерв'ю на YouTube-каналі Usyk17 боксер обрав «жертвами» російських злочинців, передають Патріоти України.

«Заклинання, що відчиняє будь-які двері? Я можу сказати, які б зачинив. Я б бункер Путіна зачинив, щоб він ніколи в житті не відкривався і все», — сказав Усик.

Також боксер застосував би заклинання до російських пропагандистів та до самої Росії. «Заклинання, яке скручує язик у трубочку? Якомусь пропагандисту, Соловйову скрутив би — вжух і хай у нього трубочка буде.

Його б лоскотали, а він би завжди посміхався? Хто у них там веселий, хто посміхається багато? Я б так зробив до двох дівчат — на Сімоньяншу і Скабєєву, хай їх хтось лоскоче.

Я б отак рашку підняв і кудись би за океан, щоб вони якомога далі від нас були. Десь до Америки, поміж Пуерто-Рико — хай вони там між собою двіж створюють", — сказав Усик.

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...