Вдова вбитого чернігівського поліцейського Вероніка Єрохіна записала зворушливе відеозвернення, в якому поділилася своїми емоціями. Вона висловила щиру вдячність всім людям, які їй допомагали. Своє відеозвернення Єрохіна опублікувала у Facebook, зазначають Патріоти України.
За її словами, пів Чернігова були готові тимчасово дати притулок дітям, а рідні намагалися відібрати в неї телефон, щоб вона не шукала в Мережі деталі трагедії.
"Нереально повірити в те, що відбулося, але й нереально повірити в те, що навколо скільки хороших людей. Дуже вам дякую. Адже пів міста були готові забрати наших діток. Усі переживали, де вони, пропонували доглянути за дітьми... Душа раділа, що є такі люди", – каже молода вдова
Вона зізналась, що ніколи не зможе подивитися відео, як вбивають її чоловіка. "Телефон із рук не випускала. Мене сварили рідні, вони всі думали, що я намагаюся подивитися відео. Ні, ні, я ніколи його не подивлюсь. Ніколи не буду нічого вишукувати, нехай цим інші займаються, я ніколи не зможу цього зробити... А телефон тримала в руках, тому що на початку весь час чекала на його дзвінок. Я не вірила в те, що сталося", – поділилася Вероніка.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...