Як правильно запустити генератор вперше після покупки та чого з ним не можна робити. Інструкція

В Україну під час відключень світла в Україну завезли так багато генераторів, що їхня загальна потужність уже досягла потужності одного енергоблоку АЕС. Тим не менш, багато власників установок не знають про правила першого запуску та обкатки бензинового генератора, передають Патріоти України.

Якщо не провести всі необхідні процедури, життєвий ресурс пристрою значно зменшиться. Крім того, збільшиться ризик поломок.

Після покупки генератора в першу чергу потрібно ознайомитись з інструкцією. Порада виглядає банально, але, як показує практика, більшість новоспечених власників генераторів взагалі не читають інструкцію, через що самі ж і знижують моторесурс техніки.

Прочитавши інструкцію, можна переходити до першого запуску генератора. Алгоритм дій такий:

  • перевірити рівень мастила, брак оливи на цьому етапі неприпустимий;
  • залити бензин у бензобак генератора; використовувати рекомендують А-92 (ми вже докладно розповідали, який бензин заливати в генератор, а який не можна);
  • зробити запуск двигуна.

Далі починається етап обкатки. Її головна мета – згладжування мікронерівностей при мінімальних навантаженнях на двигун. У майбутньому це дозволить пристрою працювати надійніше. Обкатка проводиться за такою схемою:

  • перші 20 хвилин генератор має працювати без підключення до будь-якого навантаження;
  • наступні 5 годин – робота з навантаженням 30% (техніку вже не можна залишати без підключення, але і не можна сильно навантажувати);
  • ще 15 годин після цього – поступове підвищення навантаження, але не більше ніж до 50% потужності пристрою.

Після обкатки двигуна потрібно здійснити ще кілька маніпуляцій. У всіх випадках слід повністю замінити оливу та свічку запалювання (у процесі обкатки утворюється багато металевої стружки, мастило псується). Також, якщо під час обкатки розхиталися якісь болти чи клапани, їх потрібно підтягнути та відрегулювати.

Джерело: Обозреватель

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...