В Україну під час відключень світла в Україну завезли так багато генераторів, що їхня загальна потужність уже досягла потужності одного енергоблоку АЕС. Тим не менш, багато власників установок не знають про правила першого запуску та обкатки бензинового генератора, передають Патріоти України.
Якщо не провести всі необхідні процедури, життєвий ресурс пристрою значно зменшиться. Крім того, збільшиться ризик поломок.
Після покупки генератора в першу чергу потрібно ознайомитись з інструкцією. Порада виглядає банально, але, як показує практика, більшість новоспечених власників генераторів взагалі не читають інструкцію, через що самі ж і знижують моторесурс техніки.
Прочитавши інструкцію, можна переходити до першого запуску генератора. Алгоритм дій такий:
Далі починається етап обкатки. Її головна мета – згладжування мікронерівностей при мінімальних навантаженнях на двигун. У майбутньому це дозволить пристрою працювати надійніше. Обкатка проводиться за такою схемою:
Після обкатки двигуна потрібно здійснити ще кілька маніпуляцій. У всіх випадках слід повністю замінити оливу та свічку запалювання (у процесі обкатки утворюється багато металевої стружки, мастило псується). Також, якщо під час обкатки розхиталися якісь болти чи клапани, їх потрібно підтягнути та відрегулювати.
Ціни на електроенергію з 1 лютого в Україні знизяться, але пільговий тариф діятиме не для всіх споживачів. Окрім субсидії на комуналку, переселенці зможуть оформити допомогу на оренду житла. Розмір пенсії залишатиметься без змін до весняної індексації,...
В Україні протягом тижня американський долар буде перебувати межах від 42 гривень. Очікується, що різких коливань не буде. Втім, як внутрішні, так і зовнішні фактори можуть вплинути на ситуацію. Про це повідомив банкір Тарас Лєсовий в коментарі "24 Кан...