Доктор Комаровський розповів, чому новий штам коронавірусу Омікрон виявлений саме в ПАР, а також про те, для кого він може бути смертельно небезпечний. Про це заслужений лікар повідомив на телеканалі "Україна 24", передають Патріоти України.
Медик нагадав, що саме в ПАР знаходиться дуже велика кількість ВІЛ-інфікованих. А для вірусу ослаблена імунна система - це ідеальне середовище для мутації.
"Якщо у людини в організмі немає взагалі ніяких антитіл, не треба вірусу мутувати, він просто викликає хворобу. Якщо антитіл багато і вони нейтралізують, то вірус теж не може мутувати, він просто не може починати розмножуватися. Мутації відбуваються в організмі людей, у яких мала кількість антитіл і вони нечітко збігаються", - пояснив ситуацію лікар.
Комаровський розповів, чому так важливо враховувати особливості нового штаму. Виявляється, вірус особливо небезпечний для людей з гарним імунітетом.
"Як це не парадоксально, вірус в основному вбиває людей з гарним імунітетом. Тому що процес стає аутоімунним, і людина гине від цього самого цитокінового шторму. Люди з імунодефіцитами хворіють, але не важко, але не можуть позбутися вірусу місяцями", - повідомив заслужений лікар.
За словами медика, зараз ще неможливо сказати, чи небезпечніше Омікрон, наприклад, Дельти. Але його відрізняє один симптом - це жахлива слабкість. Доктор зазначив, що через 10 днів медикам вдасться відповісти на більшість питань про новий штам COVID.
"Зараз немає відповіді на питання - це взагалі небезпечніше чи ні? Теоретично це дуже повинно людству не пощастити, щоб одночасно виник вірус, який буде і розмножуватися краще "Дельти", і важче переноситися", - резюмував Комаровський.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...