Рахунки за комунальні послуги навіть під час війни продовжують шокувати споживачів. І це відбувається зокрема й тому, що борги накопичуються, навіть якщо квартира або будинок стоять порожні понад 30 днів. Але як виявилося, добитися зменшення витрат цілком реально, пишуть Економічні новини, передають Патріоти України.
Зокрема йдеться про комунальні послуги, які залежать від кількості зареєстрованих мешканців квартири чи будинку, тобто:
Водночас оплата за опалення, обслуговування будинку та електроенергію (якщо є підключені прилади) має здійснюватися обов’язково.
Як зменшити нарахування
Для цього слід подати аписати заяву на ім’я постачальника послуг (ЖЕК, ОСББ або комунальне підприємство), надавши підтверджуючі документи, наприклад:
Після цього дочекатися розгляду заявки та рішення щодо перерахунку.
Важливо, що заяву потрібно подавати до початку періоду відсутності або одразу після повернення, а перерахунок можливий лише на майбутні платежі — борги, що вже накопичилися, можуть не скасувати. Якщо ж постачальник послуг відмовляє у перерахунку без законних підстав, можна звертатися зі скаргою до місцевої влади або суду.
В Іспанії приватний детектив розкрив хитромудру аферу: жінка 16 років вдавала німоту, щоб отримувати соціальну допомогу. Про це 12 квітня повідомило видання La Voz de Galicia. Іспанка самовикрилась тим, що вирішила допомогти заблукалому перехожому знай...
Міський голова Конотопа Артем Семеніхін прокоментував звільнення голови Сумської ОВА Володимира Артюха, якого він 13 квітня, після російського удару по Сумах, закликав піти з посади, передають Патріоти України. "Я побачив таку тенденцію, що на чиєсь за...