Якщо не хочете накликати лихо: Що не можна робити із подушками

Спальне місце і все, що з ним пов'язано, завжди вважалося сакральним. Адже наші пращури вірили, що під час сну людина знаходиться десь на межі між реальним світом і потойбіччям. Звідси дуже багато прикмет, деякі з яких пов'язані з подушками. Що не можна робити з подушками, аби не накликати лихо, пише Radiotrek, передають Патріоти України.

Спати на двох подушках

За однією з прикмет, сон одразу на двох подушках неодруженим людям віщує самотність.

Заміжні жінки, які зловживають цим, ризикують захворіти, а одружені чоловіки - втратити гроші

Сидіти на подушці

Через це можна втратити здоров'я, а разом із тим й удачу. Адже зневажливо ставитися до місця, на якому ви спите, не можна. Сидіння ж на подушці - це така своєрідна образа спального місця.

Виняток робили лише молодятам на весіллі.

Класти подушку на стіл

Раніше стіл могли використовувати для того, щоб ставити туди труну з небіжчиком. Тому подушка на столі - до хвороб і навіть смерті близьких людей.

Спати на чужій подушці

Люди вірили, що подушка може вбирати енергетику людини, яка на ній спить - як позитивну, так і негативну. Тому користування чужою подушкою може накликати проблеми і негаразди попереднього власника.

Дарувати і приймати в дар подушку

Така прикмета пов'язана з тим, що подушку можуть використовувати для ритуалів чорної магії, робити в них певні "підклади".

Тому, аби не принести у свій дім біди і хвороби, подушку не можна приймати як подарунок від сторонніх людей. Лише від найближчих родичів.

Соцопитування показало, скільки українців допускають вивчення російської мови в школах

вівторок, 29 квітень 2025, 19:04

Частина українців допускають вивчення російської мови в школах на рівні однієї з іноземних. Одним з аргументів є те, що потрібно знати мову ворога, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. Питання про російську мову в школах соц...

Під прицілом! Адреси українців масово перевіряють - ось які дані хочуть верифікувати

вівторок, 29 квітень 2025, 18:22

В Україні верифікували понад 90% назв вулиць – у рамках роботи Єдиного державного реєстру адрес (ЄДРА). Далі почнуть верифікувати адреси – перевіряти існування та коректність написання конкретних номерів будинків, а також їхню прив'язку до відповідної ...