Якщо ноутбук залило водою: Що обов’язково треба зробити, щоб врятувати техніку

У разі НП зберігайте спокій. Паніка може призвести до ухвалення неправильних рішень та зробити ситуацію ще гірше, передають Патріоти України.

Насамперед вимкніть ноутбук і від’єднайте кабель живлення та акумулятор (якщо можливо). Також від’єднайте всі підключені периферійні пристрої, USB-накопичувачі та ін.

Відкрийте ноутбук до упору, переверніть його, щоб рідина, що скупчилася, стікала. Використовуйте рушник, що вбирає, або безворсову серветку, щоб протирати вологі поверхні, поки вони не висохнуть. Не намагайтеся сушити ноутбук гарячим повітрям із фена.

Помістіть ноутбук у тепле та сухе приміщення, яке добре провітрюється. На повне висихання може піти від 24 до 48 годин.

Що не можна робити з ноутбуком, на який потрапила вода

  • Не використовуйте фени, обігрівачі та інші джерела тепла, щоб висушити техніку.
  • Не виставляйте ноутбук на сонці, тому що надмірне тепло може принести більше шкоди, ніж користі.
  • Не використовуйте рис. Самі зерна та пил можуть створити ще більше проблем, застряючи всередині та навколо компонентів.
  • Не вмикайте ноутбук до тих пір, поки ви не будете впевнені, що він повністю висох. Якщо ви увімкнете його занадто рано, це може призвести до ще більшого пошкодження.

Тип пролитої рідини має значення. Якщо на техніку пролили не чисту воду, рекомендується віднести ноутбук до ремонтної майстерні. Послугами спеціалістів також варто скористатися, якщо техніка ще на гарантії.

"Парки не захистять!": В Харкові близькій до міськради фірмі виділили 1 млн 750 тисяч грн на ремонт фонтана, активісти протестують

субота, 13 квітень 2024, 18:29

13 квітня жителі Харкова вийшли на акцію протесту біля фонтану "Дзеркальний струмінь", щоб привернути увагу до нещодавнього тендера ремонту шпиля альтанки за 1 750 212,49 грн. Про це повідомляє харківське видання "Ґвара Медіа", передають Патріоти Украї...

"Республіканці фактично вбивають Україну": Стівен Кінг обрений затримкою допомоги від США

субота, 13 квітень 2024, 18:15

Американський письменник Стівен Кінг у суботу, 13 квітня, прокоментував затримку і постійне відтермінування республіканцями США голосування щодо військової допомоги Україні. Про це він написав у соцмережі Х, передають Патріоти України. За його словами,...