Якщо ноутбук залило водою: Що обов’язково треба зробити, щоб врятувати техніку

У разі НП зберігайте спокій. Паніка може призвести до ухвалення неправильних рішень та зробити ситуацію ще гірше, передають Патріоти України.

Насамперед вимкніть ноутбук і від’єднайте кабель живлення та акумулятор (якщо можливо). Також від’єднайте всі підключені периферійні пристрої, USB-накопичувачі та ін.

Відкрийте ноутбук до упору, переверніть його, щоб рідина, що скупчилася, стікала. Використовуйте рушник, що вбирає, або безворсову серветку, щоб протирати вологі поверхні, поки вони не висохнуть. Не намагайтеся сушити ноутбук гарячим повітрям із фена.

Помістіть ноутбук у тепле та сухе приміщення, яке добре провітрюється. На повне висихання може піти від 24 до 48 годин.

Що не можна робити з ноутбуком, на який потрапила вода

  • Не використовуйте фени, обігрівачі та інші джерела тепла, щоб висушити техніку.
  • Не виставляйте ноутбук на сонці, тому що надмірне тепло може принести більше шкоди, ніж користі.
  • Не використовуйте рис. Самі зерна та пил можуть створити ще більше проблем, застряючи всередині та навколо компонентів.
  • Не вмикайте ноутбук до тих пір, поки ви не будете впевнені, що він повністю висох. Якщо ви увімкнете його занадто рано, це може призвести до ще більшого пошкодження.

Тип пролитої рідини має значення. Якщо на техніку пролили не чисту воду, рекомендується віднести ноутбук до ремонтної майстерні. Послугами спеціалістів також варто скористатися, якщо техніка ще на гарантії.

Бонус буде лише за певних умов: Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:50

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...