А ви це знали? Який алкоголь найкраще пити в новорічну ніч - наслідки будуть мінімальні

Новорічні свята і застілля не обходяться без вживання спиртних напоїв. Експерти рекомендують за пару годин до веселощів щільно поїсти та випити кілька склянок води. А за столом вживати правильні напої в поєднанні з їжею, зазначають Патріоти України.

Який алкоголь найкраще пити в новорічну ніч, щоб обійтися без негативних наслідків – читайте в матеріалі нижче.

Експерти відзначають, що на Новий рік варто обмежити вживання газованих напоїв і замінити їх соками або звичайною водою. Особливо шкідливо поєднувати газовані напої з жирною їжею. Це стосується і газованих алкогольних напоїв.

Будь-який алкогольний напій у вечірній і нічний час – додаткове навантаження на печінку і тому перевантажувати організм понад норму не варто. Варто вибрати неміцний алкогольний напій - не більше двох келихів.

Від напоїв з високим вмістом цукру варто відмовитися, оскільки вони в поєднанні з алкоголем переробляються організмом набагато важче. Це веде до навантаження на печінку, а вранці головний біль буде забезпечена.

Солодкий і напівсолодкий алкоголь впливає на організм набагато довше і виводиться більш тривалий час. Найоптимальніший варіант для довгого свята – сухе біле вино.

Перед вживанням спиртного потрібно обов'язково з'їсти щось м'ясне, рибне або яйця. Це допоможе стримати всмоктування алкоголю в кров. Не починайте святкову трапезу з салатів.

З міцних алкогольних напоїв експерти однозначно рекомендують тільки горілку. Саме у цього напою найнижчий відсоток отруєння під час свят.

Віскі або коньяк містять дубильні речовини, які можуть вплинути на організм в поєднанні з рясною жирною закускою непередбачуваним чином. Не варто захоплюватися алкогольними коктейлями - вони майже завжди призводять до головного болю вранці.

Протягом свята потрібно пити звичайну воду, з розрахунку один стакан води – на один келих вина. Це допоможе уникнути зневоднення.

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...

В Україні хочуть автоматично арештовувати гроші боржників: Чого чекати

п’ятниця, 22 листопад 2024, 8:58

Народні депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт № 9363 "Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження". "За" проголосував 271 нардеп. Серед норм документа – можливість автоматичного арешту коштів боржник...