"Який приклад він подає дітям?": Відомий український співак обурив поведінкою в оперному театрі Чернівців (відео)

Український співак Артем Пивоваров славиться своїми емоційними виступами наживо. На концертах виконавець активно спілкується з публікою, іноді демонструє бездоганну фізичну підготовку. От і нещодавній концерт у Чернівцях не став винятком. Цього разу Пивоваров продемонстрував дива еквілібристики, зазначають Патріоти України.

Просто посеред виступу артист видерся на балкон у глядацькій залі, де повісивши травмовану декілька місяців тому на концерті ногу через поруччя балкону, продовжив співати з фанами. Відео цього перформансу з'явилося на фан-сторінці Пивоварова в Instagram. Та далеко не всі шанувальники розділили захват від фізичної підготовки кумира. Багато хто засудив артиста через неповагу до оперного театру у Чернівцях, де відбувався цей концерт:

"Ви хоч уявляєте, скільки сил та майстерності, коштів пішло на створення і реставрації оздоби оперного? Що ви пропагуєте тим дітям, які вас слухають", "Вбив ходінням по матеріалу оперного. Така неповага", "реально трохи зашквар…", "Дуже хороший співак, гарний голос, хороші пісні... але це вже занадто", - пишуть одні.

Та були й ті, хто заступився за співака: "Коли ти в запалі, великий викид адреналіну провокує ще й не на такі вчинки. Далеко не кожен зрозуміє, про що я. Але я його не засуджую, жодного поганого прикладу він тут не подає. Це все одно, що казати, що Ден Рейнольдс подає поганий приклад і виступає без штанів".

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...