Видання Medical express пише, що дослідники з Шанхайського університету науки і технологій, Китайської академії наук (CAS) та інших інститутів Китаю нещодавно провели дослідження, щоб з'ясувати, що відбувається в мозку мишей, коли їх годують різними типами підсолоджувачів. результати дослідження опубліковані в журналі Neuroscience Research, передають Патріоти України.
"Ожиріння є серйозною проблемою в усьому світі, а використання підсолоджувачів як замінника сахарози є сучасною тенденцією в харчовій промисловості... Втім багато замінників цукру під час вживання мають помітні відмінності порівняно з сахарозою. Тому наша початкова ідея полягала в тому, щоб з'ясувати, чи існує в центральній нервовій системі конкретна ділянка мозку, яка могла б розрізняти замінники цукру і сахарозу", - розповів Medical Xpress Інцзе Чжу, співавтор статті.
"У рамках нашого нового дослідження ми зафіксували інтенсивність активності PVT мишей, коли вони споживали різні підсолоджувачі та сахарозу", - пояснив Чжу. Дослідники тримали мишей на шести різних дієтах протягом шести тижнів. Одна групу мишей була контрольною, а решті давали цукор, стевію, ксиліт, гліциризин або могрозид відповідно.
У результаті вчені дійшли висновків, що порівняно з іншими замінниками цукру стевія спричиняла активність PVT, яка більше нагадувала активність, спричинену споживанням цукру. Це свідчить про те, що стевія найбільш "сумісна з мозком" серед найширше використовуваних альтернатив цукру і найточніше відображає сприйманий смак цукру.
Невеличка крамничка делікатесів у французьких Каннах опинилася у центрі уваги міжнародної преси через своє провокаційне найменування "Моя дружина — свиноматка". Попри скандал, власники не відмовляються від оригінальної ідеї й вимагають справедливості. ...
В Україні всі підприємці на єдиному податку мають заплатити авансові внески з військового збору та єдиного соціального внеску, відзвітувати щодо найманих працівників, а представники 3 групи — подати декларації за 1 квартал цього року. Про це повідомил...