Соціальні мережі "повеселила" нова пам'ятка від Міністерства охорони здоров'я України, де йдеться про те, які жири потрібно споживати щодня, щоб бути здоровим. За словами співробітників головного відомства охорони здоров'я країни, до невигідних жирів можна віднести насичені: це картопля фрі, маргарин, смажені страви та випічка. Такі жири підвищують рівень холестерину в крові та призводять до розвитку серцево-судинних захворювань і діабету. Саме тому насичені жири потрібно вживати в малій кількості. Про це на своїй сторінці у Facebook написали представники МОЗ Украины, передають Патріоти України.
Є й інша категорія жирів - мононенасичені. У цю категорію входять рослинні олії, горіхи, мигдальне та арахісове масло і пекан. Також варто звернути увагу і на поліненасичені жири. Головним постачальником таких жирів є деякі види риби, лосось, тунець, сардини та оселедець. До них також відносяться горіхи та насіння.
У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують звернути увагу на поради, які допоможуть наситити свій організм жирами. У відомстві підкреслили, що при приготуванні м'яса потрібно розрізати жир і зняти шкіру з птиці. Потрібно намагатися не смажити, а запекти страви або готувати їх на пару, так в їжі залишиться все найкорисніше. При приготуванні супу і салатів краще додати в них насіння соняшнику, гарбуза і кунжуту.
Слід уникати сала і масла. Замість цих продуктів краще вибрати неперероблене масло, і додавати насіння соняшнику та оливи. Також потрібно уникати жирного м'яса, особливо якщо мова йде про червоне. Не слід вживати в їжу жирні молочні продукти і твердий сир. Все це допоможе не тільки наситити організм необхідними жирами та елементами, а й перебудувати свій режим, а значить, покращити стан здоров'я.
Коментарі під постом не змусили себе довго чекати:
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...