
В Єгипті ввели нові правила для в'їзду туристів в країну. З 1 вересня в цю країну не будуть пускати мандрівників, у яких немає при собі негативного ПЛР-тесту на коронавірус, передають Патріоти України.
Прем'єр-міністр Єгипту Мустафа Мадбули пояснив, що це вимушене рішення через те, що в багатьох країнах почалося збільшення кількості хворих з COVID-19.
"Ми прагнули забезпечити здоров'я тих, хто приїжджає в країну, і єгипетських громадян, тому ми погодилися з тим, що будь-який турист, який прибув у країну повинен пройти тестування", - заявив Мустафа Мадбули.
Варто відзначити, що раніше українські туристи могли відвідувати Єгипет без обмежень і без довідок про відсутність коронавірусу.
На початку серпня було введено посилення карантинного режиму і туристам заборонили без негативного тесту залишати курортні зони країни. На найпопулярніші курорти мандрівники могли потрапити без обмежень.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...