Їй було лише 16: Коронавірус почав вбивати молодих

У паризькій лікарні у Франції померла 16-річна дівчина - вона стала першою неповнолітньою загиблою від COVID-19 у Франції, передають Патріоти України.

Як повідомляє RFI, раніше у дівчини не було проблем зі здоров'ям. Однак, за тиждень до смерті у неї з'явився невеликий кашель. Пізніше почала відчувати невеликі труднощі з диханням, виникли напади кашлю.

Її госпіталізували, і один з тестів на коронавірус показав позитивну реакцію. Стан дівчини погіршився, лікарі підключили апарат штучної вентиляції легенів, але незабаром вона померла. Заступник міністра охорони здоров'я Франції Жером Саломон, заявив, що Жюлі стала жертвою важкої форми вірусу, вкрай рідко яка буває у молодих людей.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...