Їхали підписувати контракт: Українським футболістам вручили повістки в ТЦК

Власник Чернігівської футбольної команди "Кудрівка" Роман Солодаренко розповів, як його новачки потрапили під мобілізацію. Їм вручили повістки в ТЦК і СП, коли ті їхали підписувати контракт. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Tribuna.com, передають Патріоти України.

"У мене два футболісти їхали підписувати контракт — отримали повістки", — сказав він. Солодаренко також зазначив, що нині футболісти величезну надію покладають на президентів клубів, щоб ті їх захистили від мобілізації.

"Але як це робити — поки що не розуміємо і не знаємо. Якщо під час чемпіонату, наприклад, 2-3 основних гравці заберуть, то як тоді команді грати", — дивується Солодаренко. На момент публікації матеріалу прес-служба Чернігівського обласного ТЦК не коментувала інформацію про вручення повісток футболістам ФК "Кудрівка".

Коли в Україні почнуть надсилати повістки поштою - адвокат дав відповідь

вівторок, 28 травень 2024, 7:26

Військовий адвокат Сергій Дубок розповів "Суспільному", коли розпочнеться направлення повісток про призов поштою. "У разі не уточнення протягом 60 днів військовозобов’язаним або резервістом фактичної адреси місця проживання, повістка буде надіслана на ...

Дострокова пенсія в Україні: Хто може отримати і за яких умов

вівторок, 28 травень 2024, 6:52

Багатодітні матері, які виховали п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку, можуть отримати дострокову пенсію в 50 років за наявності 15 років страхового стажу. Батьки за тих самих умов можуть претендувати на пенсію в 55 років з 20 роками стажу. Пр...