Його колись покинули батьки: Українець 40 років жив без паспорта і дивом отримав довгоочікуваний документ

У Запорізькій області 40-річний чоловік на ім'я Леонід отримав свій перший паспорт громадянина України. Документ було видано у Василівському районному відділі міграційної служби. Чоловік ніколи не мав паспорта й отримав його після того, як звільнився з установи виконання покарань. Про це йдеться у повідомленні Державної міграційної служби України у Запорізькій області у Facebook, передають Патріоти України.

Леонід також не мав свідоцтва про народження, а в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян не було відповідного запису. Українець із самого дитинства перебував у державному дитбудинку, а потім навчався у загальноосвітній школі-інтернаті для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на Херсонщині.

Залишивши місце позбавлення волі, він мав на руках лише довідку про звільнення. Чоловік звернувся по допомогу до співробітників Держміграційної служби. Після низки перевірок за участю правоохоронців Леоніда вдалося документувати паспортом громадянина України. "Відтепер, маючи на руках ID-картку, Леонід зможе реалізувати свої права та законні інтереси, бути соціально і юридично дієздатним та змінити життя на краще", – зазначили у міграційній службі.

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...