Його знали мільйони: Помер знаменитий музикант - соліст класичного складу ВІА "Пісняри"

На 72 році життя помер білоруський музикант та екс-учасник гурту "Пісняри" Леонід Борткевич. Про це 13 квітня повідомили на сторінці солістів колективу у Facebook. Причини смерті не уточнюються, передають Патріоти України.

Леонід Борткевич приєднався до "Піснярів" у 1970-му році, ставши учасником так званого класичного або золотого складу. Борткевич був її солістом наступні 10 років. У 1980-му він покинув колектив через неможливість поєднувати виступи з навчанням, біля мікрофона його змінив Ігор Пеня.

У 1989-му Борткевич та його дружина, гімнастка Ольга Корбут, поїхали до США, але повернулися на батьківщину до 2000-го року. На той момент "Пісняри" припинили свою діяльність - велика частина гурту пішла від Володимира Мулявіна та створила окремий колектив "Білоруські пісняри". Борткевич приєднався до Мулявіна, з яким виступав і до недавнього часу.

Спочатку ловив коропа, потім - телефон: Усик розповів про курйозну ситуацію на рибалці (відео)

неділя, 16 травень 2021, 19:58

Український боксер-суперважковаговик Олександр Усик, який в бою проти Дерека Чисори продовжив свою переможну серію на профірингу до 18 поєдинків, розмістив на сторінці lomus_official в Instagram курйозне відео з рибалки, передають Патріоти України. Олі...

Жінок теж забирали: Як виглядали радянські витверезники та хто у них міг потрапити (фото)

неділя, 16 травень 2021, 19:35

"Давно хотів написати пост на таку цікаву тему, як радянські витверезники. ема, до речі, досить неоднозначна, я навіть якось робив опитування на цю тему у себе в Фейсбук, і думки розділилися - частина читачів вважала, що це однозначний жах, а інша част...