"Ізраїль і Україна однаково дорогі моєму серцю": Офіцер ЦАХАЛу, який воює у лавах ЗСУ, розповів про рейди в тил ворога

Військовий Максим П., який 5 років проходив службу в Армії оборони Ізраїлю на початку квітня став добровольцем ЗСУ. Старший лейтенант допомагає тримати оборону на Херсонському напрямку. Про це він розказав в інтерв'ю UJE, передають Патріоти України.

Зазначається, що сам чоловік до 22 років жив у місті Бар на Вінниччині, поки у 2015 не переїхав на батьківщину своєї матері в Ізраїль. Проте після вторгнення військ РФ в Україну він вирішив повернутися і захищати країну.

"У мене багато знайомих із міст України, які бомбили, багато друзів серед українських офіцерів, які зараз служать на гарячих ділянках. Очевидно, що росіяни майже у 90 відсотків випадків стріляють по цивільній інфраструктурі, і від цього страждає багато дітей та жінок", – розказує Максим, щоб пояснити своє рішення піти на війну добровольцем.

Він зазначає, що перед початком служби в Україні мав розмову у штабі, де розказав, що вміє робити і на чому спеціалізується. Вже на наступний ранок після цього він вирушив на бойове завдання на південь України.

"Степи Херсонщини та пустельні райони біля сектору Гази чимось схожі – у плані прострілу це дуже відкрита місцевість, хоч тут і менше піску", – пояснює Максим.

Він має специфічні знання, які прирівнюються до рівня спецназу. Тому з перших днів військовий виконує надскладні завдання. Інколи доводиться навіть робити вилазки в тил ворога. Наприклад, в одній з операцій чоловік з командою перебрався на контрольовану росіянами територію, заклав вибухівку і знищив колону техніки противника.

При цьому Максим наполягає на тому, що українські воєначальники більше піклуються про своїх підлеглих, ніж в інших країнах. "Ніхто зі штик-ножем у зубах на танк не біжить, робиться все грамотно, щоб зберегти особовий склад і завдати ворогові максимального пошкодження", – додає він.

Чоловік стверджує, що не отримує жодної грошової винагороди за свою роботу, адже цілеспрямовано йшов у ЗСУ добровольцем. "Ізраїль і Україна однаково дорогі моєму серцю", – підсумовує Максим.

"Зеленський показово принизив мільйони вірян УПЦ": Боксер Ломаченко потрапив у новий скандал

четвер, 23 березень 2023, 14:00

Колишній чемпіон світу з боксу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко зробив нову публікацію у своєму Instagram, передають Патріоти України. Спортсмен оприлюднив відео інформаційного агентства "Спілка православних журналістів" (СПЖ), яке публікує ...

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...