Тепер мораторій на припинення надання комунальних послуг діятиме лише на окупованих територіях і там, де тривають бойові дії, а також якщо нерухомість було пошкоджено внаслідок бойових дій, ідеться в документі. У разі пошкодження житла власник має поінформувати виконавця комунальної послуги.
Окрім того, постанова забороняє нарахування плати за житлово-комунальні послуги на тимчасово окупованих територіях з дати початку до дати завершення окупації.
Також запроваджують зміни до постанов про правила надання послуг холодного й гарячого водопостачання. У разі тимчасової відсутності в житловому приміщенні споживача й інших осіб понад 30 календарних днів постачальникам комунальних послуг за відсутності лічильників треба надати заяву й документальне підтвердження в електронній чи паперовій формі. Такими документами можуть бути довідки з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби (зокрема, й надані іноземною державою), відбування покарання тощо. Якщо період відсутності жителів у квартирі перевищує шість місяців, споживач у строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду зобов'язаний надавати виконавцю оновлену заяву з відповідними документами, щоб перерахувати (або не нараховувати) вартість користування послугою. Однак це право не звільняє споживача від зобов'язання сплачувати за опалення.
Батьки хлопчика, якого звуть Сяосян, звернулися до лікарів зі скаргами на утруднене дихання дитини. Під час медичного огляду маленький пацієнт викашляв 12-сантиметрову живу п'явку, тим самим шокувавши медиків, передають Патріоти України з посиланням на...
В Україні минулого року розпочалася програма "Національний кешбек". В межах програми громадяни можуть одержати фінансову компенсацію у розмірі 10% від вартості придбаних товарів українського виробництва. Але бувають випадки, коли кешбек не нараховують....