Тепер мораторій на припинення надання комунальних послуг діятиме лише на окупованих територіях і там, де тривають бойові дії, а також якщо нерухомість було пошкоджено внаслідок бойових дій, ідеться в документі. У разі пошкодження житла власник має поінформувати виконавця комунальної послуги.
Окрім того, постанова забороняє нарахування плати за житлово-комунальні послуги на тимчасово окупованих територіях з дати початку до дати завершення окупації.
Також запроваджують зміни до постанов про правила надання послуг холодного й гарячого водопостачання. У разі тимчасової відсутності в житловому приміщенні споживача й інших осіб понад 30 календарних днів постачальникам комунальних послуг за відсутності лічильників треба надати заяву й документальне підтвердження в електронній чи паперовій формі. Такими документами можуть бути довідки з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби (зокрема, й надані іноземною державою), відбування покарання тощо. Якщо період відсутності жителів у квартирі перевищує шість місяців, споживач у строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду зобов'язаний надавати виконавцю оновлену заяву з відповідними документами, щоб перерахувати (або не нараховувати) вартість користування послугою. Однак це право не звільняє споживача від зобов'язання сплачувати за опалення.
У селі Мачухи неподалік Полтави неповнолітні розбили пам'ятник російському комуністу та біологу Іванові Мічуріну. Цей факт уже зареєстрували правоохоронці. Про це розповів речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб, передають Патріоти України...
Українцям до 1 липня 2025 року надішлють квитанції з повідомленням про необхідність сплатити податок на нерухомість. Платню треба здійснити власниками великих квартир і будинків. Про це йдеться в матеріалі видання OBOZ.UA, передають Патріоти України. Р...