Тепер мораторій на припинення надання комунальних послуг діятиме лише на окупованих територіях і там, де тривають бойові дії, а також якщо нерухомість було пошкоджено внаслідок бойових дій, ідеться в документі. У разі пошкодження житла власник має поінформувати виконавця комунальної послуги.
Окрім того, постанова забороняє нарахування плати за житлово-комунальні послуги на тимчасово окупованих територіях з дати початку до дати завершення окупації.
Також запроваджують зміни до постанов про правила надання послуг холодного й гарячого водопостачання. У разі тимчасової відсутності в житловому приміщенні споживача й інших осіб понад 30 календарних днів постачальникам комунальних послуг за відсутності лічильників треба надати заяву й документальне підтвердження в електронній чи паперовій формі. Такими документами можуть бути довідки з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби (зокрема, й надані іноземною державою), відбування покарання тощо. Якщо період відсутності жителів у квартирі перевищує шість місяців, споживач у строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду зобов'язаний надавати виконавцю оновлену заяву з відповідними документами, щоб перерахувати (або не нараховувати) вартість користування послугою. Однак це право не звільняє споживача від зобов'язання сплачувати за опалення.
За 100 м від українського кордону зі Словаччиною прикордонники Чопського загону затримали чоловіка призовного віку, який намагався незаконно перетнути держкордон. Про це повідомила Державна прикордонна служба 9 квітня. Інформацію про ймовірне порушення...
Фахівці Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова рятують 47-річну мешканку Дніпра з важкими пораненнями живота після обстрілу міста. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів генеральний директор клініки Сергій Риженко, передають...