
В анексованому Криму практично висохло унікальне озеро Панагія, що славилося своїм бірюзовим кольором. Причиною цього стала посуха та нераціональне використання російськими окупантами водних ресурсів півострова, повідомила користувачка RoksolanaToday&КримUA в Twitter, передають Патріоти України.
"Засуха. Озеро Панагія – з бірюзового тут залишився тільки дурнуватий катамаран на дні калюжі під величними скелями та лісом Зеленогір'я. На тарзанці, пам'ятайте – вжууух! І плююх в яскраво-бірюзове-смарагдове озеро?" – написала вона.

В іншій публікації користувача говориться: "Подивіться свої фото до 2014-го – озеро Панагія в Зеленогір’ї було аж двадцятиметрової глибини! І види фантастичною яскраво-зеленої води ... Зараз калюжа-калюжею. І катамаран, як насмішка".

Обміління озера пов'язують не тільки з посухою, а й з нераціональним використанням окупантами водних ресурсів Криму для потреб російських військових і місцевої промисловості.





Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...