Американська транспортна компанія Hyperloop One, яка планувала створити швидкісні лінії сполучення в герметичних трубах, закривається. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
З моменту заснування у 2014 році Hyperloop One залучила 450 млн доларів. Компанія побудувала невеликий випробувальний полігон поблизу Лас-Вегаса і деякий час мала назву Virgin Hyperloop One після інвестицій Virgin Річарда Бренсона. Virgin відмовила у використанні свого бренду після того, як у 2022 році компанія вирішила зосередитися на перевезенні вантажів.
Як стверджує джерело видання, зараз компанія звільнила більшість своїх співробітників і намагається продати свої активи, зокрема тестову лінію та обладнання.
На початку 2022 року в Hyperloop One працювали понад 200 осіб. Компанія також закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Іншим працівникам, яким доручено наглядати за продажем активів, повідомили, що їхня робота закінчується 31 грудня.
Дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One з 2016 року та володіє контрольним пакетом акцій. Залишок інтелектуальної власності стартапу буде передано DP World, повідомило джерело.
Офіцер Головного управління комунікацій Збройних сил України Дмитро Лиховій розкритикував заклик сержанта ЗСУ, блогера Кирила Сазонова, який порадив мовному омбудсмену Тарасу Кременю мобілізуватися. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на ...
По-справжньому дивовижне відкриття вразило чеських археологів і колекціонерів. Під час звичайної прогулянки лісистою місцевістю двоє туристів випадково натрапили на стару алюмінієву банку, що визирала із землі на схилі пагорба Звичина, передають Патріо...