Американська транспортна компанія Hyperloop One, яка планувала створити швидкісні лінії сполучення в герметичних трубах, закривається. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на обізнані джерела.
З моменту заснування у 2014 році Hyperloop One залучила 450 млн доларів. Компанія побудувала невеликий випробувальний полігон поблизу Лас-Вегаса і деякий час мала назву Virgin Hyperloop One після інвестицій Virgin Річарда Бренсона. Virgin відмовила у використанні свого бренду після того, як у 2022 році компанія вирішила зосередитися на перевезенні вантажів.
Як стверджує джерело видання, зараз компанія звільнила більшість своїх співробітників і намагається продати свої активи, зокрема тестову лінію та обладнання.
На початку 2022 року в Hyperloop One працювали понад 200 осіб. Компанія також закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Іншим працівникам, яким доручено наглядати за продажем активів, повідомили, що їхня робота закінчується 31 грудня.
Дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One з 2016 року та володіє контрольним пакетом акцій. Залишок інтелектуальної власності стартапу буде передано DP World, повідомило джерело.
У суботу, 12 квітня, у Парижі зірвали презентацію книги російської пропагандистки Ксенії Федорової. Автограф-сесія головної редакторки французької редакції Russia Today мала відбутися на фестиваліі Festival du livre de Paris. Про це віцепрезидент Об'єд...
Речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук саркастично висловився щодо вірян Української православної церкви, яка підпорядкована Московському патріархату, які несуть для освячення вербу до церкви, перев'язуну жовто-блакитними с...