За словами винахідника, на додаток до теплового реактора він також використовує сонячні панелі і саморобну установку для створення біогазу.
"Виникла ідея вмонтувати тепловий реактор під підлогу, і зробити його зі старих котлів, щоб гріти, але закладати дрова або відходи рідше, і зробити ось такий здоровий реактор на кімнату. Для опалення будинку в цей реактор закладаю сухі побутові відходи два рази в тиждень" , – зазначив винахідник
За його словами, дим із реактора йде "довгими каналами на вулицю, і за цей час віддає все своє тепло". В іншому приміщенні свого будинку Павло використовує сонячний колектор, який закачує повітря, нагріте в приміщенні зі скляним дахом.
Мазур запевняє, що газом користується тільки для приготування їжі. Винахідник також стверджує, що в майбутньому планує повністю відмовитися від газопостачання. Для цього він створив біореактор для перетворення вторинних відходів саме в біогаз.
На даху будинку чоловік встановив двадцять чотири сонячні панелі. У результаті влітку отриманої енергії вистачає на кондиціонер і мікрохвильову піч.
Завдяки своєму винаходу, в платіжці за грудень чоловік заплатив всього 18 грн за тепло. За електроенергію за січень Мазур заплатив 76 грн 50 коп. При цьому на біореактор, опалення і сонячні панелі чоловік за десять років витратив 63 тис. грн.
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...