Перевізники вимагають в уряду скасувати карантин і дозволити їм заробляти.

На Європейську площу в Києві в середу, 13 травня, з'їхалися автобуси з усієї країни. Перевізники влаштували акції протесту о 10:00, передають Патріоти України з посиланням на Вести.
За словами водіїв, вони вимагають від уряду дозволу на внутрішні і міжнародні перевезення. Учасники акції скаржаться, що через карантин і обмеження вони залишилися без роботи, вони не мають чим годувати свої сім'ї. "Грошей вже немає, годувати сім'ї треба. Вся техніка стоїть за парканом. Авіаперевізники працюють, а ми просто стоїмо, чекаємо чогось, незрозуміло чого", - сказав водій Олександр Дереза.
За його словами, в центрі столиці зібралися представники всіх областей, водії в основному міжнародного транспорту. Він зазначив, що зараз в країні швидкого вирішення потребують дві проблеми: дозволити роботу автобусним перевізникам і ліквідувати нелегальний бізнес. "Їх тисячі. Це все "чорний нал", який йде людям на кишеню. Це величезна машина, яка ні копійки не залишає державі у вигляді податку", - сказав Олександр, додавши, що вони отримують в кілька разів більше легальних перевізників.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...