За її словами, отримати імунітет від нового вірусу можна двома шляхами - перехворіти і одужати або отримати вакцину. Однак вакцинацію робити поки нічим. "США і Гонконг вже почали клінічні випробування розроблених вакцин. Ми ще не знаємо, чим вони закінчаться. І навіть якщо вони закінчаться успішно, то ми повинні розуміти, що населення Сполучених Штатів - 325 млн людей, і певна їхня частина - літні люди. А отже, насамперед держава захистить своїх літніх людей. А продавати вакцини будуть у тому разі, коли вже їх достатньо вироблять. Також і інші країни, які цими вакцинами займаються, рятуватимуть своїх", - сказала Мироненко.
При цьому Україна виробництвом вакцин не займається. За її словами, розробляти вакцину за новими технологіями – це не вигідна історія для бізнесу, тому ніхто не наважиться вкладати в це гроші. "Тобто тут потрібні якісь інвестиції або щоби сама держава вкладала. У нас поки такої політичної волі не було за жодної влади", - зазначила вона.
При цьому Мироненко висловила надію, що влітку COVID-19 дасть українцям перепочинок, оскільки в нашій країні влітку превалюють кишкові інфекції, а в холодну пору року - респіраторні. Вірусолог вважає, що влітку будуть випадки захворювання коронавірусом, але масовості не буде.
Михайло Кравчук із Рівненщини став першим Героєм України у Патрульній поліції. Президент Володимир Зеленський присвоїв йому найвище звання з врученням ордена "Золота Зірка". Про це розповіли у Патрульній поліції, передають Патріоти України. "Михайло Кр...
На Закарпатті після участі в молодіжному заході на території Пилипецької територіальної громади отруїлося майже 40 людей. Про це 11 липня повідомив у Facebook Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, передають Патріоти ...