
Відомий у минулому прихильник президента РФ Володимира Путіна і підприємець Олег Зубков відреагував на знесення пов'язаного з ним дельфінарію в окупованому Криму, висловивши скорботу за часами до окупації. Про це він написав у своєму блозі, передають Патріоти України.
"Дивлюся на цей інвестиційний кримський цирк і думаю, що як все-таки добре було, що Крим побував в Україні. Виключно через українську приналежність Криму, закони якої були орієнтовані на людей, я зміг реалізувати свою мрію і побудувати Ялтинський зоопарк "Казка" і Парк левів "Тайган". У сьогоднішньому, бідніючому на очах російському Криму, це практично неможливо зробити", - написав Зубков.
Він також звинуватив Сергія Аксьонова в персональній неприязні до себе і корупції, а також звинуватив Путіна у знищенні Криму. "А взагалі все добре, голосуйте за В. В. Путіна і його ставлеників, які знищують туристичний Крим", - закінчив Зубков.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...