Один із нападників на активіста та волонтера Артема Мірошниченка, котрий загинув так і не прийшовши до тями після жорстокого побиття, Микола Барабаш заявив, що разом зі ще одним фігурантом справи, Олександром Баришком, били його не за мову. Щоправда, через що саме – так і не зізнався. Водночас він визнав провину і назвав себе патріотом України. Про це повідомляє "Вільне радіо", передають Патріоти України.
"Жодного нападу на Мірошниченка через українську мову не було! Хочу сказати, що мені дуже шкода за цей вчинок. Каюся у своїх діях. Не хотів, щоб так трапилося. Не знав, що це за людина, бачив тільки силует. Він був одягненим весь у чорне, я не міг зрозуміти, хто він... Людина, яка є вартою поваги, патріот України і так далі. Не думав, що так все буде, мені щиро шкода", – розповідає Барабаш.
За словами хлопця, Баришок не відмовляв його бити жертву, але керував ним під час бійки. Крім цього, зазначає, що в момент нападу вони з Мірошниченком не спілкувалися. Натомість його товариш раніше переконував, що вони кричали на Артема та спілкувалися з ним.
"Олександр спершу пішов розмовляти з ним. Потім він забрав у нього речі. У мене ж немає такої звички чужі речі чіпати. Він казав мені, мовляв, постій у стороні, мені треба поговорити. І у них почався конфлікт", – каже Барабаш.
Нападник запевняє, що Мірошниченко спілкувався з ними не українською, а російською. На його думку, він так робив, бо вони спершу звернулися до нього саме російською. Також додав, що добивати Артема не хотів. Задоволення від побиття не отримував. Зізнається, що це саме Баришок його постійно підбурював на подібні дії, і того вечора попросив залишитися, "бо йому було нудно і він хотів пошукати пригод".
Останнім часом досить багато українців отримують підроблені платіжки за комунальні послуги з фейковими реквізитами. Про це інформує проєкт Brama, . «Документи виглядають як офіційні, але містять неправдиві реквізити, які спрямовують гроші в кишені злов...
Термоядерний реактор Norm від TAE Technologies може змінити правила гри у світі енергетики. За словами розробників, установка потужніша й дешевша за інші аналоги, і це може суттєво наблизити мрію про комерційний термоядерний синтез. . Каліфорнійська к...