Хіти тижня. "Я був на Майдані, і це було моєю великою помилкою": Український музикант зробив скандальну заяву (відео)

Музикант заявив, що після подій 2014 року рівень життя простих українців не підвищився, а впав.

Скандальний український музикант, засновник гуртів "Нерви", Quest Pistols і "Гриби" Юрій Бардаш шкодує про те, що брав активну участь в Євромайдані. Про це знаменитість повідомив в інтерв'ю для YouTube-програми "Антипод", передають Патріоти України.

За словами Бардаша, після подій 2014 року рівень життя простих українців не підвищився, а впав. Музикант висловив невдоволення тим, що зараз суспільство "гниє і тухне", але нікому до цього немає діла.

"Як тільки цей заміс почався, я перший тут був. У мене був офіс на Прорізній. Ось так гроші давав. Я був на Майдані й скажу тобі, що це було моєю великою помилкою. Мене тоді це дуже сильно хитнуло. Але це все непотрібно було. Після цього країна за 5 років стала гірше жити. Це моя думка, я можу помилятися. Але те, що у людей похилого віку зменшилася пенсія на третину – це жесть. Суспільство гниє, тухне, хворіє, людям похилого віку – п**да. І це відтоді... Скільки людям ще чекати? Вони вмирають кожного дня. Рівень маразму в країні зашкалює", – заявив Бардаш.

Водночас музикант заявив, що любить Україну, її народ та закликає всіх "об'єднуватися і займати саморозвитком".

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...