У разі застосування ядерної зброї в Третій світовій війні т.зв. ядерна зима триватиме мінімум 7 років, що зробить неможливим ведення сільського господарства і призведе до масового голоду. Про це йдеться в дослідженні групи кліматологів під керівництвом Джошуа Коупа з Ратгерського університету (Нью Джерсі), передають Патріоти України із посиланням на KP.RU.
Вчені вирішили встановити, що станеться з екологією планети, якщо між США та Росією розв'яжеться війна. Вони змоделювали наслідки ядерних ударів у сучасній версії Кліматичній моделі атмосферного спільноти Землі, яка охоплює діапазон від поверхні до висоти в 140 кілометрів.
Вчені підкреслили, що ядерна зброя в найперше націлена на військові та промислові центри, які розташовуються в міських кварталах. Це райони з підвищеним паливним навантаженням, і враховуючи, що 35% енергії атомної бомби виділяється у вигляді тепла, міста вигорятимуть дотла.
Пожежі в місцях удару перекинуться на лісові масиви і будуть бушувати на планеті протягом декількох тижнів. За цей час в атмосферу буде викинуто 147 мільйонів тонн сажі, яка підніметься в стратосферу і закриє Землю від сонячних променів мінімум на 7 років.
Хмари попелу будуть ізольовані від тропосферних опадів, що продовжить їх існування - Землі знадобиться ще 3 роки, щоб освітленість поверхні повернулася до нормальних значень. На час ядерної зими середньорічні температури на планеті знизяться на 9 градусів за Цельсієм, що знищить більшість сільськогосподарських культур і призведе до нестачі їжі. У таких умовах, за оцінками Давида Денкенбергера з Університету Аляски в Фербенксі (США), через 5 років на Землі в кращому випадку виживе 10% населення.
На війні в Україні загинув громадянин Угорщини, який воював добровольцем у складі українського підрозділу. Про це 11 липня повідомляє Telex, передають Патріоти України. . Журналісти дізналися, що 21-річний громадянин Угорщини Бенджамін Асер загинув 24...
Водії в Україні вже давно орієнтуються на спеціальні стрілки на світлофорах, які дозволяють здійснювати повороти або рухатися в певному напрямку навіть при червоному основному сигналі. Незважаючи на загальну зрозумілість такого регулювання, у деяких си...