Що робити українцям, якщо Росія все-таки нападе? Де ховатися? І що покласти у тривожну валізку? Про це журналу "Країна" розповів фахівець із виживання Віталій Селик, передають Патріоти України.
"Мешканці великих міст можуть заховатися у бомбосховища, підземні переходи, спуститися у метро. Якщо укриття поряд немає, а ви живете в багатоповерхівці, треба перебігти в підвал або залишити будинок. У жодному разі не користуватися ліфтом. У будь-який момент може вимкнутися електрика – й ви опинитеся заблокованими в кабіні", - каже.
За його словами, обстріл не триває довго, забезпечувати укриття чимось особливим не потрібно. "Якщо все-таки насуватиметься наступ ворожих військ, слід мати вдома тривожну валізку. Зазвичай це наплічник об'ємом до 30 літрів із документами, грошима, багатофункціональним ножем, предметами гігієни, кількома комплектами одягу та сухим пайком – пляшкою води, плиткою шоколаду, печивом тощо. Треба покласти й ліки. Це стандартний набір – препарати проти отруєння в разі хімічної атаки, від застуди, болю, перев'язувальні матеріали", - додав Селик.
Він переконує, що слід взяти із собою павербанки, бо навіть у критичних ситуаціях їх можна підзарядити, як і телефони. ОСББ може придбати генератор.
Також забрати із собою все цінне з дому. "У приватних садибах майже скрізь є погреби – це ідеальне укриття. Слід потурбуватися заздалегідь, щоб там було відносно комфортно перебувати. Обов'язково варто взяти із собою теплий одяг", - наголосив експерт.
На фронті загинув Максим Неліпа – український актор, телеведучий, учасник "Дизель шоу", який з початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України. Трагічна звістка сколихнула українців, зокрема знаменитостей, які особисто знали вої...
Розвиток штучного інтелекту (ШІ) та автоматизації значно впливає на ринок праці, поступово замінюючи людську працю в ряді професій. Ось список основних професій, які можуть бути замінені роботами в найближчому майбутньому, передають Патріоти України. ...