Що робити українцям, якщо Росія все-таки нападе? Де ховатися? І що покласти у тривожну валізку? Про це журналу "Країна" розповів фахівець із виживання Віталій Селик, передають Патріоти України.
"Мешканці великих міст можуть заховатися у бомбосховища, підземні переходи, спуститися у метро. Якщо укриття поряд немає, а ви живете в багатоповерхівці, треба перебігти в підвал або залишити будинок. У жодному разі не користуватися ліфтом. У будь-який момент може вимкнутися електрика – й ви опинитеся заблокованими в кабіні", - каже.
За його словами, обстріл не триває довго, забезпечувати укриття чимось особливим не потрібно. "Якщо все-таки насуватиметься наступ ворожих військ, слід мати вдома тривожну валізку. Зазвичай це наплічник об'ємом до 30 літрів із документами, грошима, багатофункціональним ножем, предметами гігієни, кількома комплектами одягу та сухим пайком – пляшкою води, плиткою шоколаду, печивом тощо. Треба покласти й ліки. Це стандартний набір – препарати проти отруєння в разі хімічної атаки, від застуди, болю, перев'язувальні матеріали", - додав Селик.
Він переконує, що слід взяти із собою павербанки, бо навіть у критичних ситуаціях їх можна підзарядити, як і телефони. ОСББ може придбати генератор.
Також забрати із собою все цінне з дому. "У приватних садибах майже скрізь є погреби – це ідеальне укриття. Слід потурбуватися заздалегідь, щоб там було відносно комфортно перебувати. Обов'язково варто взяти із собою теплий одяг", - наголосив експерт.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...