
За його словами, в такий час не можна займатися бігом навіть поодинці, оскільки є ризик наразити себе та оточуючих на небезпеку зараження COVID-19. «Ні, жодної пробіжки, навіть якщо поодинці, це все ще спосіб піддати себе і суспільство ризику зараження. Ті, хто відправляються на пробіжку, як правило, зупиняються на лавках, зупиняються на розтяжку», - каже Казаско.
Він додав, що ходить в спортзал один раз в день, оскільки змушений це робити, але в решті дотримується профілактичних заходів. «Біг по вулиці – це втеча від цивільних обов'язків і додатковий ризик. Я дуже згоден з тими, хто підтримує лінію крайньої суворості (карантину – ред.). У нашій поведінці не повинно бути сірих зон», - підкреслив Казаско.
Також президент Європейської федерації спортивних лікарів повідомив, коли в світі знову проводитимуть спортивні змагання. «На цьому складному для італійської нації етапі ми повинні мати почуття відповідальності. Кожен повинен відмовитися від деяких своїх інтересів. Спортсмени, професіонали, президенти федерації, ті, хто займається телевізійними футбольними правами. Ми очищаємо поле від безглуздих побоювань перед обличчям того, що відбувається», - додав він.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...