
У неділю, 10 лютого, в покинутій будові на території рибгоспу, біля станції метро "Видубичі", місцеві жителі виявили тіло 24-річного хлопця. Тіло виявили близько 16:00, повідомляють Патріоти України.
Хлопець повісився на рожевій мотузці, один кінець якої обмотав навколо воріт біля входу в покинуту будівлю, що знаходиться на території рибгоспу. На вікні будівлі він залишив зошит, в якій на двох сторінках була написана передсмертна записка.
У ній він просив вибачення у жінки на ім'я Тетяна за те, що нібито зіпсував їй життя. Також записка містила такі слова: "Мені так холодно. Хочу до тебе. Пробач за все".
У кишенях чоловіка поліцейські виявили паспорт на ім'я Василь, 1994 року народження. Хлопець виявився уродженцем Кіровоградської області. Також в паспорті була відмітка про шлюб. На місці працював екіпаж патрульної поліції, "швидка" і слідчо-оперативна група. Деталі події встановить слідство.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...