Хіти тижня. Хвороба в тобі: Вчені назвали нові осередки розмноження коронавірусу в організмі

У різних органах дослідники виявили різні штами COVID-19.

Німецькі та британські дослідники знайшли в організмі людини ще два осередки розмноження коронавірусу COVID-19. Виявилося, що крім легенів китайський вірус вражає верхні дихальні шляхи і кишечник, передають Патріоти України з посиланням на журнал Nature.

Вчені детально проаналізували дев'ять випадків захворювання га COVID-19 і виявили, що у кожного хворого вміст вірусу в зразках з глотки був особливо високим упродовж першого тижня після виявлення симптомів захворювання.

При цьому в різних органах, зокрема в горлянці і легенях, хвороба може протікати незалежно один від одного. Крім того, там вчені виявили різні штами коронавірусу.

На думку фахівців, присутність SARS-CoV-2 у верхніх дихальних шляхах сприяє непомітній передачі інфекції від хворих з легкою формою хвороби здоровим людям.

"COVID-19 може проявлятися як легке захворювання верхніх дихальних шляхів. Активна реплікація вірусу у верхніх дихальних шляхах надає потенційну можливість стримування COVID-19 у перспективі", – зазначили вчені.

"Холостячка" Ксенія Мішина розкрила секрети краси і стрункості (фото)

четвер, 4 червень 2020, 17:52

Українська актриса Ксенія Мішина, яка стане головною героїнею нового реаліті-шоу "Холостячка", розкрила свої секрети краси та стрункої фігури. Так, подробицями вона поділилася в інтерв'ю виданню Cosmopolitan. За словами Мішиної, у неї є кілька правил п...

Хіти тижня. Виховує маленьку дочку, хвору на ДЦП: Фото дівчини, над якою поглумилися поліцейські у Кагарлику

четвер, 4 червень 2020, 17:30

26-річна Неля Погребицька, яку гвалтували і катували в поліцейському відділенні Кагарлика, виховує 5-річну доньку, хвору на ДЦП. Про це повідомляє "КП" в Україні", передають Патріоти України. Журналістам вдалося поспілкуватися з родичами і односельчан...