Хто з нас в дитинстві не сміявся над кумедними героями знаменитого "Єралашу"? Через чотири роки легендарному кіножурналу виповниться півстоліття. Деякі зірки кіно вперше стали знаменитими саме завдяки "Єралашу", але були й такі юні актори, доля яких склалася трагічно, передають Патріоти України.
Цього прикольного хлопчика-очкарика глядачі пам'ятають за сюжетами Єралашу "Дай списати" і "Злодій, добряк і ... той, хто живе на даху". Також Антона можна було бачити в "Вусатому няні".
Але свій акторський талант Наркевич не став розвивати. Молодий чоловік вирішив присвятити своє життя телебаченню, а пізніше працював у банківській сфері. Причиною ранньої смерті Наркевіча в 2016 році стала серцева недостатність, що виникла через сильні переживання після відходу з життя його матері, яку Антон дуже любив.
Ця мила дівчинка кілька разів з'являлася в епізодах "Єралашу", наприклад, в "Рідних душах" і "Нікого немає вдома". У 2011 році Віра вступила до ВДІКу. До цього режисери неодноразово запрошували дівчину в свої серіали і фільми.
Двадцятирічну красуню знайшли мертвою біля залізничного переходу. Одні говорили, що Віра вчинила самогубство, а інші стверджували, що її вбили злочинці. Але за офіційною версією слідства, причиною загибелі студентки став нещасний випадок.
В "Ералаші" Саша в основному грав хуліганів. Так, в "Пригодах Петрова і Васєчкіна" Варакін став Гусьом, який наганяв страх на весь піонерський табір.
У дев'яностих молодий чоловік відкрив свою справу, але прогорів. Потім Олександром стала цікавитися міліція. Він помер в 36 років від передозування наркотиків.
Максим часто бував на зйомках разом зі своїм батьком-кінооператором. В юному віці хлопчик почав зніматися в кіно. В "Єралаш" він потрапив в популярний епізод "Вовка – добра душа". Максим навчався у ВДІКу.
У другій половині дев'яностих у нього почалися проблеми зі здоров'ям. До цього хлопець страждав від діабету, а потім захворів на туберкульоз. На думку лікарів, якби Пучков звернувся до них раніше, то його могли б врятувати. Тридцятирічної молодої людини не стало в 1998 році.
Справжня слава прийшла до Олексія Фомкіна після прем'єри "Гості з майбутнього", але дебютував юний актор в "Ералаші", в епізоді "Аукціон". Життя хлопця не склалося.
Він покинув школу і пішов в армію. Повернувшись додому, Фомкін зрозумів, що режисерам дорослий "Коля Герасимов" не потрібен.
Якийсь час Олексій працював у МХАТі, але став зловживати алкоголем і його звідти вигнали. У дев'яностих він жив у Володимирській області, в бабусиній хаті, а потім – у Володимирі, де у Фомкина з'явилася дружина.
У 1996 році разом з компанією приятелів він щось святкував. Молоді люди сильно напилися і заснули. Можливо, через непогашену цигарку загорівся будинок. Всім учасникам пиятики вдалося врятуватися, крім Олексія.
Герой юного Колі в одному з епізодів кіножурналу "Єралаш" говорив: "посуд Гоголь помиє". Його цитували у всіх школах СРСР. Румянцева знімали до тих пір, поки йому не прийшлося йти в армію.
Повернувшись додому, Микола забув про зйомки, так як у нього з'явилась сім'я і він постійно пропадав на роботі. Румянцев поміняв багато професій, він працював слюсарем, зварювальником і т.д. У свій час продавав сантехніку. Микола помер в 54-річному віці. Про причини його смерті достеменно не відомо.
Українським волонтерам загрожує штраф до 100 тисяч гривень за порушення митних правил, зокрема за передачу автомобілів від однієї військової частини іншій без внесення змін до митної декларації. Щоб уникнути штрафів, потрібно правильно заповнювати декл...
В Україні з січня 2025-го всі субсидії та комунальні пільги надаватимуться за єдиним правилам і тільки тим родинам, чим сукупний дохід не дозволяє самостійно сплачувати за комунальні послуги. Виключення зберегли тільки для учасників бойових дій та осіб...