Хіти тижня. Ледве не помер: У Росії за місяць перспективного спортсмена перетворили на анорексика (відео)

Лікарі за місяць довели до виснаження молодого петербуржця Андрія Силинського, який, втративши 30 кілограмів, став схожим на "овоч".

Андрій Силинський

Як розповів він, медперсонал Єлизаветинської лікарні знущався над ним, навмисно доводячи його до виснаження, передають Патріоти України з посиланням на канал Mash.

З лікарні його витягнув двоюрідний брат Антон Минкевич. Побачивши родича, він був шокований його станом. "Приїхавши в лікарню, виявив брата на 7-му поверсі в 5-й палаті 1-ї нейрохірургії в безпорадному стані, щільно прив'язаного до ліжка, що лежав на лівому боці. Ліва рука (зламана ключиця зліва зі зміщенням!) лежала під ним. Обидві його руки були щільно прив'язані по обидва боки ліжка. Він ледь розмовляв і був гранично виснажений, з рота рясно текла слина", - говорить Минкевич.

14 грудня хлопець впав, коли виходив з маршрутки. У нього діагностували перелом ключиці і черепно-мозкову травму. Такий стан хворого не завадив лікарям прив'язати його до ліжка. Вони навіть не дозволяли зателефонувати рідним. За словами Силинського, зателефонувати родичам йому допомогли сусіди по палаті.

Тепер тріо: До скутої ланцюгом пари закоханих з Харкова приєдналася ще одна дівчина (фото)

четвер, 6 травень 2021, 11:44

Пара закоханих харків'ян, які шокували кілька місяців тому багатьох українців, скувавши себе наручниками, попросила приєднатися до себе третю людину. Про це закохані повідомили на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. Справа в тому, щ...

В Україну йде черговий атмосферний фронт: Синоптик розповіла, де будуть лити дощі

четвер, 6 травень 2021, 10:45

Погода в Україні 7 травня принесе з собою дощі, через те, що в країну йде черговий атмосферний фронт. Температура повітря буде досить теплою від +15 до +20 градусів. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталка Діденко, передають Пат...