Хіти тижня. Невдало попарив ноги: Український політолог, який виступає на росТБ, потрапив у реанімацію

На російських шоу В'ячеслав Ковтун грає роль "дуболома-українця, який з його істериками створює збірний образ ма***нутого".

Український політолог В'ячеслав Ковтун, який часто з'являється на політичних шоу на російських каналах і стає там предметом насмішок, потрапив в реанімацію перед ефіром на пропагандистському каналі "Росія 1", передають Патріоти України.

Як пишуть російські ЗМІ з посиланням на Костянтина Долгова, який так само, як і Ковтун часто "світиться" на Кремль ТБ, 51-річний політолог ледь не помер після того, як попарив ноги. "Йому стало погано, у лікарні у нього виявився діабет. Зараз ніби Ковтун вже оклигав", - цитують чоловіка різні видання.

При цьому, пишуть "РИА Новости", офіційної інформації від рідних і близьких Ковтуна про його госпіталізацію поки немає. Як відомо, гості пропагандистських російських телешоу отримують чималі гонорари. Зокрема, за інформацією відомого журналіста Дениса Казанського, саме киянин В'ячеслав Ковтун є "найдорожчим" гостем ефірів. Його місячний заробіток з усіх шоу та каналів ще в 2017 році становив від 230 до 322 тис. грн. Крім того, політолог нібито живе в комфортній квартирі в Бутирському районі Москви.

Додамо, що, як свого часу написала "Комсомольська правда", на російських шоу Ковтун грає роль "дуболома-українця, який з його істериками створює збірний образ ма***нутого", і тим самим грає на руку пропагандистам.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...