"Італійці можуть дозволити собі відпочинок за 2-3 тисячі євро на місяць, а українці — ні. Але вони також хочуть відпочити. Тим більше він їм необхідний. Бронюють місця задовго до початку туристичного сезону. Ще березень. А квартира вже зайнята з червня по жовтень", - говорить Юлія Хемій, яка мешкає в італійському місті Пулія.
На оренду квартири з усіма зручностями встановила власні розцінки. Перед цим вивчила ринок нерухомості в курортний сезон.
Двотижневий відпочинок у червні коштує 500 євро. У липні оренда коштує 750 євро. Найдорожче у серпні - 800. Тиждень проживання коштує вдвічі дешевше.
"Від суми оренди третину віддаю за комунальні. Ще частину грошей - на оновлення білизни, рушників та закупку миючих засобів", - додає Юлія.
З туристами домовляються, що прати і прибирати будуть самі. Власниця житла робить лише контрольне прибирання.
Харчуватись можуть в ресторані, який знаходиться поблизу квартири. Його власником є її чоловік Джузеппе. Переважно українці замовляють піцу і страви з морепродуктами. Особливо обожнюють смажені кальмари, мідії та спагеті з морепродуктами.
На українському ринку продовжується стрімке зростання імпорту сиру – деякі види цього продукту почали завозити на 30% активніше. З огляду на це до половини ринку сиру в Україні припадає на іноземну продукцію. Про це, як повідомили у Спілці молочних вир...
У мобільному застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+" вже у травні повинні з'явитись два нових типи відстрочок для військовозобов'язаних. Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі національно...