Хіти тижня. Особливий прямий погляд та посмішка: Сексолог пояснив успіх у чоловіків відомої української співачки

Своєю поведінкою Тіна Кароль нібито показує, що вона готова прийняти будь-які дії - не відверто сексуального характеру, але дії назустріч.

Погляд Тіни Кароль не залишає чоловіків байдужими. Фото: Караван.

Співачка Тіна Кароль повністю відповідає уявленню публіки про сексуальну жінку; в цьому її особиста заслуга, а також професіоналів, які працюють над її іміджем. Про це "Обозревателю" розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук, передають Патріоти України.

"За великим рахунком, секс-символом можна зробити будь-яку людину, якщо вона більш-менш вписується в культуральні параметри, які пов'язані з уявленнями про сексуальну привабливість", - зауважив він.

Як пояснив сексолог, сьогодні в суспільній свідомості сформувався такий образ сексуально привабливої жінки: "Відкритість, сексуальний заклик - посмішка і погляд, спрямований прямо. Тобто своєю поведінкою жінка нібито показує, що вона готова прийняти будь-які дії - не відверто сексуального характеру, але дії назустріч. Вона фактично запрошує вступити в контакт".

Переносячи цей образ на образ, створений на сцені Тіною Кароль, Олександр Коломійчук зазначив практично повну відповідність: у співачки "яскравий макіяж, відкрита посмішка, яскраво-червоні губи, відкрите декольте, великі груди - все це формує той образ, який хоче побачити глядач".

На думку сексолога, "видно, що з нею попрацювали професіонали". У той же час він визнав, що і сама Тіна Кароль не стояла на місці - її образ змінювався не лише завдяки зусиллям візажистів, іміджмейкерів, модельєрів і перукарів, а й завдяки власним зусиллям і власному особистісному зростанню.

"Аксесуар" до 9 травня?: На Львівщині чоловік продавав червоний прапор з Леніним (фото)

четвер, 6 травень 2021, 12:15

На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні 8-го травня – Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передають Патріо...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...