Хіти тижня. Передайте Зеленському: У найбільшому порту України під відкритим небом лежить у чотири рази більше нітрату амонію, ніж вибухнуло в Бейруті (фото, відео)

В адміністрації порту «Південний» підтвердили, що на причалі дійсно лежить аміачна селітра.

Про наявність 10 тисяч тонн нітрату амонію на причалі великого морського торгового порту «Південний» під Одесою повідомив в Facebook юрист Денис Шкарівський після вибухів в Бейруті, в порту якого вибухнули 2 750 тонн аміачної селітри, передають Патріоти України.

Юрист констатує, що в порту «більше двох років стоїть судно Trump D - балкер-зерновоз. Біля цього балкера під відкритим небом - 10 ТИСЯЧ тонн нітрату амонію. Це в 4 РАЗИ більше, ніж в Бейруті».

«Можу з упевненістю сказати: якщо пожежа трапиться в "Південному", Бейрут здасться вибухом автомобіля в порівнянні з можливими наслідками. Підказали рішення: не чекаючи наслідків, негайно селітру завантажити на судно і відправити за місцем призначення з України», - робить висновок юрист.

В адміністрації порту «Південний» підтвердили, що на причалі дійсно лежить аміачна селітра, але уточнили, що вона без сульфатної добавки. Мовляв, саме через цю добавку і сталася детонація в Бейруті. У всякому разі, так вважають в адміністрації «Південного».

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...

З архіву ПУ. Як "їде дах" у шоубізі: Оля Полякова показала тату на всю спину (фотофакти)

неділя, 27 вересень 2020, 15:00

З тату на спині співачка з'явилася на святкуванні дня народження Каті Осадчої. Популярна співачка Оля Полякова, яка епатує публіку відвертими фото, знову здивувала мережу. Вона приголомшила зухвалим чином. У Instagram-сторіз співачка показала тату на в...