Хіти тижня. Перевірте кишені старого одягу: Рідкісну монету номіналом 2 копійки продають за 30 000 гривень (фото)

В Україні рідкісні монети номіналом 2 копійки 2000 року випуску продають на аукціоні за 30 000 гривень ($1081). Монета колекційна, виготовлена із сталі, повідомляють Патріоти України.

З 1 жовтня 2019 року монети номіналом 2 копійки були виведені з обігу, тому їхня вартість зараз висока, як і популярність серед колекціонерів. До того ж, у 2000 році масово 2-копійчані монети не карбувалися, а отже ця монета – рідкісний виняток. Монети номіналом дві копійки з нержавіючої сталі, які були в обігу до 2019 року, почали випускати лише з 2001 року.

На аверсі монети зображено тризуб, по бокам від нього - дубове листя з двома колосками, вгорі монети напис "УКРАЇНА", під гербом розташований рік випуску монети - "2001". На реверсі 2-копійчаної монети позначено номінал "2 копійки", а по колу зображено стилізований вінок з ягід та хвилеподібного вигнутого листя.

Нещодавно на аукціоні рідкісну монету номіналом 10 копійок 1992 року випуску продавали за 36 тисяч гривень. Її висока вартість обумовлена тим, що монета була випущена маленьким тиражем і мала рідкісний штам 1(2)ЯАг. Такий самий штам використовувався при виготовленні 2-копійчаних монет цього ж року випуску.

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...

Пухнастика знайшли артилеристи: Мережу облетіло фото кота в обіймах військового у поїзді

середа, 8 лютий 2023, 22:27

Днями мережу облетіло зворушливе фото військового ЗСУ з котом на руках в одному з вагонів поїзда Краматорськ-Київ, зазначають Патріоти України. Як дізналися журналісти, кота знайшли артилеристи, які вели бої на Херсонському напрямку. Вже у січні кіт ра...