Хіти тижня. "Перевиховати неможливо, тільки вбити": Киян шокував інцидент із наркоторговцем в столиці (фото)

Невідомий чоловік залишив оголошення про продаж наркотиків прямо на стіні будинку.

Невідомий писав оголошення про продаж наркотиків. Ілюстрація: соцмережі.

У Києві чоловік потрапив на камеру в момент написання "оголошення" на стіні про продаж наркотиків. Знімок опублікований на сторінці dtp.kiev.ua в Facedook, передають Патріоти України.

"Що робити з біосміттям, яке засмічує район рекламою наркотиків?" - запитали у користувачів. "Зламати ніс в першу чергу, а потім пальці!", "Вбивати!", "Ставити цілющі скипидарні клізми", - посипалися коментарі.

"Таких шкідників перевиховати неможливо, тільки вбити", - вважає Наталія Гусельникова. "Притиснути його до тієї стінки і посадити на ланцюг. Нехай сидить там і дивиться на свій напис", - запропонувала киянка.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

З архіву ПУ. А нашим слабо? - Мережу вразила поведінка китайського поліцейського (фотофакт)

середа, 23 червень 2021, 1:00

Поліцейський допоміг старенькому чоловіку перетнути перехрестя, перенісши його на своїй спині. Відповідне відео з камер відеоспостережень у китайській соцмережі Weibo виставила бригада дорожньої поліцій М'яньяна, що у Китаї. Вона описала це відео як "к...