На Полтавщині за одну ніч зникли 180 тонн відфрезерованого асфальтобетону, підготовленого для ремонту дороги Шишаки–Сагайдак–Поділ. Ним мали б підсипати узбіччя, бо така підсипка захищає від бур’яну, а краї асфальту не розповзаються під натиском машин, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Вулиця Вернандського у Шишаках десь за півкілометра від цієї вже купки асфальтобетону. Частина дороги з новим покриттям, але селищна рада дорогу тут не ремонтувала. "Ніхто не скидався на цю дорогу, до нас вже міліція приходила неодноразово... У нас ця дорога повинна бути вже давно, ми подумали, що її положили, що час прийшов – і все... Якісь хлопці метушилися, бігали, але я ж туди не буду виходити – що мені, жінці, робить", - каже місцева жителька.
До двох дворів на цій вулиці нове асфальт покладено аж до воріт. Господарі коментувати нічого не хочуть: "Все, до побачення, мене вдома не було, я нічого не знаю. Був на чергуванні, прийшов додому – покладено. Хто поклав – не знаю". У Шишаках таким асфальтом підсипано ще три вулиці. Тамтешні мешканці кажуть, що зробили це тижень тому, але так само – невідомі: "Не знаю, до нас не приходили і грошей ми ніяких не давали".
Село Чернишівка, на вулицях свіжий ямковий ремонт. Його теж зробили тиждень тому, і теж загадкові добродії. Старий асфальтобетон лежить величезною купою у центрі Гоголева. Староста Андрій Шарлай каже, що то – власність агросервісу. "З тиждень точно лежить", - запевнив він. Власник агрофірми, на території якої журналісти знайшли старий асфальт, ще й депутат обласної ради. Бажання зустрітися він не виявив. "Купив! Машина їздила і продавала. Купіть і ви! Я маю право не відповідати, я його купив для того, щоб відремонтувати собі дорогу, це моя особиста справа", - заявив він телефоном.
Міністерство оборони України проаналізувало військові спеціальності, які обрали добровольці, що звернулися до центрів рекрутингу української армії. Найбільш затребуваними виявилися ті, що пов’язані з БПЛА, також є попит на водіїв та стрілецькі спеціаль...
Пряма законодавча заборона російської мови у школах може сприйнятися Європейським Союзом як дискримінаційна норма, що зашкодить євроінтеграційному процесу України. Про це в інтерв’ю Українським Новинам сказав голова комітету Верховної Ради з питань осв...