
Під час весільного торжества в Москві сталася страшна трагедія - наречена померла на очах гостей у ресторані, з'ївши цукерку. Про це повідомляє МК, передають Патріоти України.
Нареченій раптово стало погано, на місце викликали медиків-реаніматологів, але їх зусилля не принесли результатів - 25-річна дівчина померла від анафілактичного шоку.
За словами родичів, вона страждала від алергії на горіхи, які були в складі солодощів. При замовленні страв для банкету на це ніхто не звернув уваги.

Трагедія трапилася в суботу, 11 липня, в одному з банкетних залів садиби Царицино.
Як відомо, анафілактичний шок - сильна алергічна реакція, що швидко розвивається. Його симптомами вважаються температура, сильне потовиділення, біль у голові і в області серця, падіння тиску і непритомність.
Якщо при анафілактичному шоці не надати негайно допомогу, висока ймовірність летального результату.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...