
Під час весільного торжества в Москві сталася страшна трагедія - наречена померла на очах гостей у ресторані, з'ївши цукерку. Про це повідомляє МК, передають Патріоти України.
Нареченій раптово стало погано, на місце викликали медиків-реаніматологів, але їх зусилля не принесли результатів - 25-річна дівчина померла від анафілактичного шоку.
За словами родичів, вона страждала від алергії на горіхи, які були в складі солодощів. При замовленні страв для банкету на це ніхто не звернув уваги.

Трагедія трапилася в суботу, 11 липня, в одному з банкетних залів садиби Царицино.
Як відомо, анафілактичний шок - сильна алергічна реакція, що швидко розвивається. Його симптомами вважаються температура, сильне потовиділення, біль у голові і в області серця, падіння тиску і непритомність.
Якщо при анафілактичному шоці не надати негайно допомогу, висока ймовірність летального результату.
Українські споживачі газу можуть отримати значні донарахування або штрафні санкції за порушення правил користування газовим обладнанням. Одним із найпоширеніших порушень є самовільна заміна газового котла на більш потужний без погодження з оператором г...
Глобальне потепління дедалі сильніше впливає на біорізноманіття України, змінюючи ареали поширення рослин і тварин. Через підвищення температури та посушливі умови місцеві види поступово витісняються більш адаптованими організмами, зокрема інвазійними ...