Хіти тижня. Полетите так, якщо ціна підходяща? - На авіавиставці представили "економні" авіакрісла для лоукостерів (фото)

Відстань між такими кріслами всього 58 сантиметрів.

На виставці обладнання для авіаційної промисловості, яка в даний момент проходить в Гамбурзі, були представлені "стоячі" авіакресла. Сидіння більше нагадує велосипедне сідло, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Один з відвідувачів виставки, Сем Чуї, спробував продемонструвати, як буде виглядати політ в таких умовах.Він примудрився протиснутися на своє місце і навіть протестувати крихітний відкидний столик. "Таким скоро буде економ-клас? Я думаю, що зможу витримати тільки 45 хвилин польоту в цьому кріслі. І перевірте складний столик! Полетите так, якщо ціна підходяща?", - запитав він у читачів.Ті припустили, що сидіння небезпечні, і пасажири отримають травми ніг, якщо літак потрапить в зону турбулентності, або ж на злітній смузі трапиться НП.
Деякі заявили, що ніякі дешеві квитки не змусять їх летіти в цій "небесній в'язниці", і краще вони "підуть пішки".
Експерти підрахували, що якщо заповнити салон літака такими "сидіннями", то можна підвищити щільність пасажирів в літаках як мінімум на 20%.

Хіти тижня. Авто спалахнули: Українець став героєм польських ЗМІ після порятунку людей у масштабній ДТП (фото)

п’ятниця, 21 червень 2019, 1:00

Український водій став героєм польських ЗМІ після того, як стало відомо, що він врятував кількох людей з палаючих автомобілів у масштабній ДТП біля Щецина, повідомляють Патріоти України. Так, в результаті вчорашньої аварії на польській автостраді А6 за...

Чорнобиля могло не бути: Кравчук розповів, хто винен у трагедії

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:31

На будівництві АЕС в Україні наполягав Київський обком партії. "Хочу розповісти, як вирішувалося питання про будівництво станції. Україна не була найпершою і головною територією, де могла бути побудована атомна електростанція. На цьому наполягав і ріше...