Хіти тижня. Пошукайте по шухлядах: Дві українські монети номіналом у 10 і 15 копійок продали за шалені гроші

Монета номіналом в 15 копійок пішла на аукціоні за рекордну суму у 21 тисячу гривень. За монету номіналом у 10 копійок колекціонер виклав понад 12 тисяч гривень. Що це за монети і як вони виглядають, розповіли на аукціонному порталі Violity.com, зазначають Патріоти України.

Чим відрізняються ці монети

За рекордну суму на аукціоні була продана монета номіналом 15 копійок 1992 року. Її вартість склала 21 тисячу гривень. За 10 копійок випуску 1992 року власник вторгував 12,5 тисячі гривень.

"Україна, 15 копійок 1992 року, 1аа-43, магнітна сталь, плакована латунню. Особливість: 4 ягоди, проріз. Монета викарбувана однією з перших, в аркуші ще проріз. У пізніших монет проріз викришено", - сказано в описі до монети.

В Україні продали монету за рекордну суму: як вона виглядає

В Україні продали монету за рекордну суму: як вона виглядає

А ось монета номіналом в 10 копійок виготовлена з нестандартної заготовки. На частині гурта є сліди, які швидше за все залишилися на заготівлі.

За які монети нумізмати готові платити тисячі

Вважається, що колекціонерів цікавлять тільки рідкісні монети і яким вже дуже багато років. Але виручити пристойну суму можна і за сучасні монети. Вони просто повинні істотно відрізнятися від інших - невелика партія випуску, брак при виготовленні.

Наприклад, за монету номіналом 10 копійок 2008 року з виробничим браком колекціонери готові викласти до 250 тисяч гривень.

В Україні продали монету за рекордну суму: як вона виглядає

Люди помітили, коли спіймав качку: В озері на українському курорті завівся крокодил

четвер, 5 серпень 2021, 12:30

На Арабатській Стрілці виявили крокодила. Помітили плазуна у водоймі, де свого часу видобували пісок. Про це повідомив заступник начальника відділу комунікації поліції Херсонській області Віталій Байдаров, передають Патріоти України. "Надійшла інформац...

"Безтурботність посміхнула": Мережу вразили діти, що каталися на гойдалках на тлі палаючого будинку в Пітері (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 12:15

У Кіровському районі Санкт-Петербурга зняли відео, на якому діти незворушно каталися на гойдалках на тлі палаючого будинку, повідомляють Патріоти України. Запис швидко став вірусним і розійшовся мережею. . Як повідомляють російські ЗМІ, пожежа сталася...