Хіти тижня. Продавчиня популярного одеського магазину публічно зізналася в любові до країни-агресора

Незважаючи на те, що в Україні вже 5 років йде війна з Росією, яка анексувала Крим і окупувала частину Донбасу, часто в зведеннях з фронту повідомляється про загиблих і поранених українців, в країні залишається ще багато людей з проросійською позицією.

Так в Одесі співробітниця мережі магазинів одягу LC Waikiki публічно заявила, що їй «шкода тих, хто вважає Росію агресором». Про інцидент в Facebook повідомила одеситка Наталія Карташова та опублікувала фото касира, передають Патріоти України.

За словами жінки, вона зайшла в магазин, щоб купити дитині шкарпетки. Коли касир, яка давала здачу, сказала: «Три рубля», жінка її поправила - «три гривні». На зауваження, що «Росія - країна агресор», продавець сказала, що їй шкода тих, хто так вважає.Користувачі Facebook порадили автору завжди про всяк випадок носити з собою російські рублі і давати касиру у відповідь на такі заяви. Також з'ясувалося, що в Одесі та Одеській області вже було чимало схожих «проросійських» випадків.

Були й такі коментатори, які визнають, що називають українські гроші рублями, але при цьому вважають Росію агресором.

Старенькі думали, що Зеленський надіслав: Ветерани з Дніпропетровщини отримали медалі від Путіна (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:59

У ветеранів Другої світової війни з Дніпропетровської області знайшли медалі, видані торік від імені президента Російської Федерації Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, такі медалі виявилися у 95-річного Сергія Кузнецова із Зелен...

Археологи знайшли меч давньоримського воїна та розгадали його особливу таємницю (фото)

середа, 12 травень 2021, 22:46

Археологи в Греції виявили залізний меч віком 1600 років, який був складений під час язичницького ритуалу "вбивства" і похований у могилі солдата римської імператорської армії. Про це повідомляє портал Live Science, передають Патріоти України. Поховани...