Хіти тижня. "Прощения и примирения" никогда не будет. И это правильно": Російський журналіст розповів про майбутнє України і Росії

Маленькі українці вже ростуть із розумінням того, що росіяни - це народ, від якого вони повинні захищатися.

Олександр Тверськой. Фото: соцмережі.

Українці ніколи не пробачать "братський народ" - Росію за події на сході країни. Про це розповів російський журналіст Олександр Тверський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Це Сашко. Спочатку він поставився до мене з великою недовірою і підозрілістю, тому що я з Росії. Називав мене росіянином. Потім мама пояснила йому, шо я добре пишу про Україну і Сашко змінив гнів на милість. Тепер дружимо. Вчить мови мене", - написав журналіст.

Він додав, що діти все розуміють і знають. За словами Тверського, Сашко колись поривався шукати зброю, "мовляв, що це вони в нас стріляють і стріляють, давайте відстрілюватися".

"Сумно все це. До питання про "прощення і примирення" з "братнім народом" - не буде цього ніколи. І це правильно", - резюмував Тверський.

Хіти тижня. Оце так конфуз: У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" чоловік приніс фото... націоналіста Корчинського

понеділок, 17 травень 2021, 13:00

У Миколаєві на акцію "Безсмертний полк" молодий чоловік приніс портрет українського націоналіста Дмитра Корчинського, передають Патріоти України. Фото лідера праворадикальної організації "Братство" і супротивника радянських ідей стилізували під радянсь...

"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп у поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...