Як пише видання Forbes, фахівці німецької компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення Avira сформували рейтинг найнебезпечніших паролів.
Нині експерти звертають увагу на використання користувачами прогалин у своїх паролях. Саме такі паролі є найбільш небезпечними у світі.
Чому такий пароль небезпечний? Як з'ясували фахівці Avira, при спробі злому хакери залишають поле пароля незаповненим. Багато систем авторизації, особливо у роутерів та інших IoT-пристроїв, досі дають змогу поставити замість пароля пробіл, і хакери цим користуються.
За даними дослідження, на "прогалину" замість пароля припадає 25,6% випадків уразливості. Ще в 23,4% випадків хакери пробують однакові комбінації логіна і пароля, наприклад, admin/admin.
Раніше, окрім паролю "123456", був дуже уразливим "qwerty".
Як уберегтись від зламу? Насправді, все дуже просто. Якщо ви хочете, щоб пароль не зламали, то необхідно генерувати складні паролі. Ще одна порада – необхідно стежити за тим, щоб паролі не повторювалися. Наприклад, краще не використовувати один і той же пароль для входу в e-mail, і для авторизації в соцмережах.
За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...
Анексованому півострову загрожують епідемії і масове отруєння населення. Як наголосив в ефірі радіо "Супутник в Криму" кандидат хімічних наук, доцент кафедри загальної та фізичної хімії факультету біології та хімії Кримського федерального університету ...