Професор СПБДУ Олег Соколов, якого підозрюють у вбивстві аспірантки Анастасії Єщенко, був відомий своєю ексцентричністю і тягою до молодих студенток, а його пристрасть до постаті Наполеона мала маніакальний характер. Про це йдеться у сюжеті каналу «360», передають Патріоти України.
Про дивацтва вченого розповів його колега по вишу, історик Євген Панасенков. За словами Панасенкова, він ще рік тому писав звернення з вимогою звільнити Соколова, оскільки той поводитися неадекватно. Так, за питання про плагіат у роботах Соколова побили двох студентів. Інцидент розбирала дисциплінарна комісія, але звільняти авторитетного вченого не стали.
Панасенков розповів і про те, що Соколов жив з вбитою, і про це знав весь університет. Ба більше, з його слів, перша дружина Соколова померла за загадкових обставин, а кожну свою нову обраницю доцент називав Жозефіною. 11 років тому Соколов нібито побив одну з них, оскільки та хотіла розірвати стосунки. Соколов вивчав життя Наполеона Бонапарта і був помітною фігурою російського руху реконструкторів. Студенти і колеги Соколова розповіли, що пристрасть Соколова до Наполеона переходила професійні межі і мала маніакальний характер - невипадково викладач планував після вбивства Анастасії накласти на себе руки в костюмі імператора. Водночас, російський блогер Дмитро Пучков (Гоблін), розповів журналістам, що Соколов і Панасенков були затятими противниками (останній звинувачував Соколова в плагіаті). Деякі студенти підтримували Панасенкова, і Соколов нібито став жертвою цькування.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...