Хіти тижня. Скандал розгортається: У Москві раптово скасували похорони Сергія Доренка

Церемонія прощання з російським "телекілером" Сергієм Доренко, який розбився в ДТП на мотоциклі, повинна була відбутися 12 травня о 11:00. Однак в останній момент його вдові відмовилися видавати тіло небіжчика, зазначають Патріоти України.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", рішення не видавати тіло було прийнято на підставі заяви дочок Сергія Доренка від першого шлюбу – Ксенії і Катерини Доренко. Вони стверджують, що батько міг бути отруєний.

В документі, який надійшов в морг, міститься розпорядження не видавати тіло "в зв'язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи".

Раніше правоохоронні органи РФ виключили кримінальні версії смерті журналіста, вважаючи, що вона настала в результаті природних причин.

"Аневризма грудної частини аорти розірвана", - сказано в кінцевих результатах розтину.

За словами головного редактора "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, Доренко був одним з найталановитіших із сучасних радіоведучих. "Мотоцикли були пристрастю Сергія Доренка, і дуже символічно, що він помер саме так", - заявив Венедиктов. У свою чергу російський журналіст Ігор Яковенко наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом.

Фанам дуже сподобалось: Нікітюк зробила "фото на паспорт" у купальнику

четвер, 4 березень 2021, 20:44

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк продемонструвала розкішну фігуру в чорному купальнику, зробивши "фото на паспорт". Так, на своїй сторінці в Instagram вона опублікувала знімок, на якому позувала перед дзеркалом, а позаду неї також сидів вірний...

"Якщо бійка неминуча - бити треба першим": Російський хокеїст вдався до хамського вчинку (відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:28

За неспортивну поведінку нападник ризикує бути дискваліфікованим на тривалий час. Російський форвард "Вашингтон Кепіталз" Олександр Овечкін відзначився ганебним вчинком у поєдинку проти "Бостон Брюїнз", передають Патріоти України. Під час останнього пе...