Хіти тижня. Скандал розгортається: У Москві раптово скасували похорони Сергія Доренка

Церемонія прощання з російським "телекілером" Сергієм Доренко, який розбився в ДТП на мотоциклі, повинна була відбутися 12 травня о 11:00. Однак в останній момент його вдові відмовилися видавати тіло небіжчика, зазначають Патріоти України.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", рішення не видавати тіло було прийнято на підставі заяви дочок Сергія Доренка від першого шлюбу – Ксенії і Катерини Доренко. Вони стверджують, що батько міг бути отруєний.

В документі, який надійшов в морг, міститься розпорядження не видавати тіло "в зв'язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи".

Раніше правоохоронні органи РФ виключили кримінальні версії смерті журналіста, вважаючи, що вона настала в результаті природних причин.

"Аневризма грудної частини аорти розірвана", - сказано в кінцевих результатах розтину.

За словами головного редактора "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, Доренко був одним з найталановитіших із сучасних радіоведучих. "Мотоцикли були пристрастю Сергія Доренка, і дуже символічно, що він помер саме так", - заявив Венедиктов. У свою чергу російський журналіст Ігор Яковенко наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом.

Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

субота, 15 травень 2021, 16:46

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dail...

Жодних карантинних обмежень та заходів безпеки: Онуфрій у Харкові влаштував літургію у Благовіщенському соборі (фото)

субота, 15 травень 2021, 16:34

Більшість вірян перебували всередині храму без захисних масок. До Харкова, який лише нещодавно покинув "червону зону" карантину, з візитом прибув предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій. Він влаштував літургію з по...