Хіти тижня. Скандал розгортається: У Москві раптово скасували похорони Сергія Доренка

Церемонія прощання з російським "телекілером" Сергієм Доренко, який розбився в ДТП на мотоциклі, повинна була відбутися 12 травня о 11:00. Однак в останній момент його вдові відмовилися видавати тіло небіжчика, зазначають Патріоти України.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", рішення не видавати тіло було прийнято на підставі заяви дочок Сергія Доренка від першого шлюбу – Ксенії і Катерини Доренко. Вони стверджують, що батько міг бути отруєний.

В документі, який надійшов в морг, міститься розпорядження не видавати тіло "в зв'язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи".

Раніше правоохоронні органи РФ виключили кримінальні версії смерті журналіста, вважаючи, що вона настала в результаті природних причин.

"Аневризма грудної частини аорти розірвана", - сказано в кінцевих результатах розтину.

За словами головного редактора "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, Доренко був одним з найталановитіших із сучасних радіоведучих. "Мотоцикли були пристрастю Сергія Доренка, і дуже символічно, що він помер саме так", - заявив Венедиктов. У свою чергу російський журналіст Ігор Яковенко наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом.

Обіцяли за "пустяк" грубі гроші: Чорні трансплантологи намагалися вивезти українських дітей до Москви

субота, 22 лютий 2020, 11:53

Чи повернулись би діти в Україну і залишились принаймні частково здоровими, або пішли б на повну "розброрку" - невідомо. Чотирьох українських підлітків намагалися вивезти до Москви скупники людських органів. Як розповіли в поліції, дітей повинні були н...

​Наслідки короновіруса в епіцентрі епідемії: У Китаї підбили співвідношення померлих та вилікуваних сред десятків тисяч заражених

субота, 22 лютий 2020, 10:07

Світ з нетерпінням чекає на готовність вакцини. Від початку спалаху захворювання в материковому Китаї підтверджено 76 тис. 288 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Серед усіх нових летальних випадків 106 сталися в провінції Хубей, зазначають Патр...