Хіти тижня. Скандал розгортається: У Москві раптово скасували похорони Сергія Доренка

Церемонія прощання з російським "телекілером" Сергієм Доренко, який розбився в ДТП на мотоциклі, повинна була відбутися 12 травня о 11:00. Однак в останній момент його вдові відмовилися видавати тіло небіжчика, зазначають Патріоти України.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", рішення не видавати тіло було прийнято на підставі заяви дочок Сергія Доренка від першого шлюбу – Ксенії і Катерини Доренко. Вони стверджують, що батько міг бути отруєний.

В документі, який надійшов в морг, міститься розпорядження не видавати тіло "в зв'язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи".

Раніше правоохоронні органи РФ виключили кримінальні версії смерті журналіста, вважаючи, що вона настала в результаті природних причин.

"Аневризма грудної частини аорти розірвана", - сказано в кінцевих результатах розтину.

За словами головного редактора "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, Доренко був одним з найталановитіших із сучасних радіоведучих. "Мотоцикли були пристрастю Сергія Доренка, і дуже символічно, що він помер саме так", - заявив Венедиктов. У свою чергу російський журналіст Ігор Яковенко наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом.

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...