Хіти тижня. Скандал розгортається: У Москві раптово скасували похорони Сергія Доренка

Церемонія прощання з російським "телекілером" Сергієм Доренко, який розбився в ДТП на мотоциклі, повинна була відбутися 12 травня о 11:00. Однак в останній момент його вдові відмовилися видавати тіло небіжчика, зазначають Патріоти України.

Як передає радіостанція "Говорит Москва", рішення не видавати тіло було прийнято на підставі заяви дочок Сергія Доренка від першого шлюбу – Ксенії і Катерини Доренко. Вони стверджують, що батько міг бути отруєний.

В документі, який надійшов в морг, міститься розпорядження не видавати тіло "в зв'язку з необхідністю повторної судово-медичної експертизи".

Раніше правоохоронні органи РФ виключили кримінальні версії смерті журналіста, вважаючи, що вона настала в результаті природних причин.

"Аневризма грудної частини аорти розірвана", - сказано в кінцевих результатах розтину.

За словами головного редактора "Ехо Москви" Олексія Венедиктова, Доренко був одним з найталановитіших із сучасних радіоведучих. "Мотоцикли були пристрастю Сергія Доренка, і дуже символічно, що він помер саме так", - заявив Венедиктов. У свою чергу російський журналіст Ігор Яковенко наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом наголосив, що Доренка в силу етичних міркувань не можна вважати журналістом.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.