Хіти тижня. Справжнє прокляття, жере все: В Україну з квітами привезли рідкісного шкідника

Разом з квітами, які привезли з Нідерландів, в Україну завезли західного квіткового трипса. Таку знахідку виявили в фітолабораторії обласного управління Держспоживслужби в Тернопільській області, передають Патріоти України.

Експортеру повідомили про невідповідність вантажуфітосанітарним вимогам. Відзначимо, що західний квітковий трипс - шкідник, який може заселяти і пошкоджувати більше 250 видів рослин з більш ніж 65 сімей. Личинки висмоктують клітинний сік з рослинної тканини.

Спочатку це викликає появу жовтих некротичних плям; поступово штрихи і плями зливаються. Шкідник впливає і на огірки і бобові. Зокрема, на плодах огірків і бобових з'являються характерні рубці.

У свою чергу на трояндах і квітах сенполій ураження західним квітковим трипсом проявляється у вигляді білого нальоту, а якщо зараження відбулося до початку цвітіння, то це може привести до деформації зародків, резюмують у фотолабораторії.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...