Мати згвалтованої поліцейськими в Кагарлику дівчини, розповіла жахливі подробиці її повернення додому на ранок після знущань. Про це жінка повідомила в в коментарі на телеканалі "Україна", передають Патріоти України.
За словами матері, її 26-річну дочку викликали на допит ввечері 23 травня. Додому вона повернулася близько 8 години ранку, була замученою і стогнала. На питання матері дівчина відповідала, що просто втомилася. Однак уже вдень вона подзвонила матері і попросила швидше приїхати додому.
"Коли я приїхала, Неля стогнала, скручувалась на дивані, і я благала її розповісти, що сталося. Вона відповіла:" Мама, мені сказали, що якщо я розповім тобі, то нас усіх уб'ють". Через деякий час я її розговорила, і вона розповіла, що її побили у відділенні двоє поліцейських. Я відразу викликала швидку. Медики приїхали швидко, оглянули її і відправили в Українку, там нададуть більш кваліфіковану допомогу. там Неля і зізналася, що її згвалтували. Лікарі викликали поліцію", - додала жінка.
Як повідомив журналістам після закритого засідання глава парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, зараз проводиться перевірка всіх посадових осіб Кагарлицького відділення, які могли бути причетні до зґвалтування і допитів. Йдеться як про керівника відділення, так і про можливі свідках злочину серед поліцейських.
"Мова йде про те, чи знав керівник, що в його відділенні відбуваються допити. Незважаючи на очевидну відповідь, слідство встановлює і найближчим часом надасть таку відповідь", - уточнив Монастирський.
Крім того, відповідальність також можуть понести поліцейські, яким було відомо про тортури.
"Щодо того, чи були постріли в відділенні і чи були свідки з правоохоронних органів, які бачили цей злочин, але не припинили його. Це також є наступною кваліфікацією, це покривання тяжкого та особливо тяжкого злочину, а саме про такий злочин йдеться", - резюмував нардеп.
Виплату 6 500 грн у рамках програми "Тепла зима" додатково отримають понад 5 000 українських сімей – ті, кому не вдалося надати її у 2024 році. Зокрема сім'ям внутрішньо переміщені особи (ВПО) з дітьми. Про це повідомив у Міністерстві соцполітики. Там ...
Громадяни 78 країн відкрили бізнес в Україні минулоріч. Найчастіше реєстрували компанії громадяни Туреччини, Польщі та США. Про це йдеться у дослідженні Опендатабот, передають Патріоти України. Так, понад 1,1 тис. нових компаній з іноземними власниками...